Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők a házasságban elengedik magukat, elhíznak?

Figyelt kérdés
A barátoknál, ismerősöknél, mindenütt ezt látom, elengedik magukat, mire gondolnak: -na most már megfogtam, nem kell küszködnöm, hogy tessek neki. Már volt két kapcsolatom, és miután szóltam még ők kezdtek kritizálni, ott is 2-4 év után gyűltek a kilók rájuk, nem csak ezért de ott hagytam őket, a mostani egyenlőre vigyázz magára, de nem tudom meddig.....
2018. márc. 12. 17:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, mert pont ezt látom én is. 2,5 hónapos a babám, bevallom nagy hízásra hajlamos vagyok, de odafigyeltem és 7 kg jött fel, szülés után pedig azonnal lement. Még lement 3 kg, szopik a kicsi. A párommal nagyon sokat beszéltünk erről, azt mondta nem zavarta volna,a felszedek valamennyit, viszont egy elhízott feleségről megvan a véleménye. Ő is és én is látjuk ezeket a példákat, ő azt mondja erre, ahol nagyon elhízik egy feleség és slampos lesz ( értem ez alatt ápolatlan, nem teltkarcsú, hanem az az igazi elhízott) ott nem tiszteli a férjet. A pasi csak addig kellett neki, hogy a gyerek ki legyen pipálva azon a bizonyos listán. Én nem a párom miatt vigyáztam és vigyázok magamra, hogy ne hízzak meg, hanem magam miatt. Sokkal egészségesebb vagyok, de nekem a legfontosabb a baba egészsége, ezért éltem tudatosan a terhességem alatt is. Persze sokan vigyáznak magukra, de terhesség nélkül is baromira el lehet hízni és elkényelmesedni. Sőt, ismerek olyan párkapcsolatot, ahol nincs gyerek sem semmi, mégis a csajszi 20 kg-t hízott.
2018. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem tiszteli a férjet? Basszus, ti halljátok magatokat kívülről? Elhízott mert, nincs ideje ,energiája leadni, mert depressziós, mert nem érdekli stb. De mi köze ennek a tisztelethez? A saját testem az enyém, nehogy már a férjemet tiszteljem kevésbé ha meghízok...Jézusom, ennyi lábtörlő nőt...

Akkor a pocakos férjek is tiszteletlenek, vagy mi?

2018. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

,,Nem tiszteli a férjet? Basszus, ti halljátok magatokat kívülről? Elhízott mert, nincs ideje ,energiája leadni, mert depressziós, mert nem érdekli stb. De mi köze ennek a tisztelethez?"

Azzal nem tiszteli,hogy megismertem egy csinos nõt mert ilyen kell és ha behízik akkor nem becsül annyira,hogy tudja nem fogom kívànni.

Nincs ideje,ezt hagyjuk,én reggel 7-kor kelek megyek edzeni.

Ha nem érdekli akkor meg szàmoljon a következményekkel hogy zàros hatàr ideje van elköltözni.

Aki igénytelen azt sajnos nem tudom tolerálni.

2018. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férj segít neki, hogy mehessen edzeni, akkor okés, de a legtöbb esetben nem ez a helyzet. Azon kívül nem ez a kérdés. Ha a pasik többsége elhízik, akkor ők sem tisztelik a nejüket? Mi ez a hülyeség? Engem nem zavart hogy a párom felszedett 10 kilót, pedig ő pasi és nem szült gyereket. Tisztelet? Ne keverjük már a fogalmakat!
2018. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem csak nőknél fordul elő, férfiaknál ugyanúgy.


Egyébként szerintem a hízásnak semmi köze a tisztelethez, vagy igénytelenséghez, ez marhaság. Sok esetben arról van szó, hogy egyszerűen az ember már nem görcsöl annyira a jövőjén. Megtalálta a párját, ezért megnyugszik. Ez nem tiszteletlenség, csak feltétlen bizalom a másik felé. Sokszor sajnos érdemtelenül adják oda ezt a bizalmat valakinek.

Én egyébként eleve túlsúlyos vagyok, már így ismert meg a férjem. Őszintén szólva nekem pl nem is kellene olyan férfi aki mellett folyton aggódni kell, mindig meg kell feszülni, nem lazíthatok néha, nem lehetek önmagam, folyton nyúljakán kell élni és edzőteremben izzadni, mert ha felszedek x kilót akkor már el is párolognak az érzelmei irántam. Nekem ilyen ember nem kéne.


Mi is felszedtünk, én 5-6 kilót, a férjem 20-25 kilót. Szeretjük és tiszteljük egymást. A hízásnak ehhez semmi köze.

Arról van szó, hogy szeretjük az édességeket, csipszeket, szeretünk együtt nasizni. Ennyi a történet. Természetesen tudjuk, hogy nem egészséges, és igyekszünk visszafogni ezt, és mozogni is. A nassolástól eltekintve nem zabáljuk tele magunkat, és nem gyorskaján élünk. Zöldség, hús, gyümölcs, teljes kiőrlésű dolgok, magvak, a férjemnek viszont kell valamennyi szénhidrát krumpli, tészta, rizs is, mert fizikai munkát végez, egész nap mozog, napi 10 órát van talpon. Mégis rárakódtak a kilók mert ilyen alkat, ahogy én is ilyen vagyok, bár nálam a mozgás kevesebb, mert nagyrészt ülő munkát végzek.

Soha nem volt sovány egyikünk sem. Tehát nem lustaság, nem igénytelenség, nem mozgáshiány- mert mozgunk, még csak nem is a mértéktelen zabálás okozza a problémát. Csak az, hogy önmagunk vagyunk egymás előtt, felvállaljuk azt amit szeretünk. Emellett természetesen törekszünk rá, hogy kevesebb legyen a nass, és több az egészséges étel.


Sokan sok hülyeséget látnak ebbe az egészbe, miközben sokkal egyszerűbb a magyarázata, csak az emberek szeretnek ismeretlenül ítélkezni mások felett, szeretnek mások dolgával törődni a sajátjuk helyett, mert unják a saját életüket, nincs jobb elfoglaltságuk.

Rengeteg olyan ember van aki vékonyt típus, akármennyire egészségtelen ételeket is eszik, keveset mozog, mégsem hízik egy dekát sem. Van aki hajlamos a raktározásra, és van aki nem. Ennyi.


Csak szánni tudom azt akinek az a szerelem, szeretet, megbecsülés és hűség mércéje, hogy épp mennyit mutat a párja alatt a mérleg. Végtelenül szomorú!

2018. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!