Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők a házasságban elengedik magukat, elhíznak?

Figyelt kérdés
A barátoknál, ismerősöknél, mindenütt ezt látom, elengedik magukat, mire gondolnak: -na most már megfogtam, nem kell küszködnöm, hogy tessek neki. Már volt két kapcsolatom, és miután szóltam még ők kezdtek kritizálni, ott is 2-4 év után gyűltek a kilók rájuk, nem csak ezért de ott hagytam őket, a mostani egyenlőre vigyázz magára, de nem tudom meddig.....
2018. márc. 12. 17:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs már kinek tetszeni. A szex gépies lesz, egyhangú, megszűnik az udvarlás, a csábítás. Azért a két percért hetente kétszer meg törje magát a fene.

Ilyenkor van az, hogy új kapcsolatban, ahol MÉG van minőségi szex és udvarlás, kivirul az ilyen nő.

Nagyon meglátszik a nőkön hosszú kapcsolatban, hogy kivel hogy bánik a párja.

2018. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
20%

,,

1. Én ugyanezt látom férfiaknál, nősülés után, amelyik nem ilyen gizda típus, mint pocakos lesz és felölti a jóllakott napközis arcot. "

Sajnos ilyen is van,az se érdemel többet az a pasi,hogy elhagyják vagy megcsalják.

Igénytelen embereket sosem értettem.

Férfiként is gáz ez,sőt nagyon.


"2. Igen, a nők is. Mert megváltozik az életmódunk. Szingliként unalmunkban is sportoltunk és könnyű volt odafigyelni, ha otthon csak saláta meg csirke volt."

Kifogás kifogás,tipikus.

Kimondta,hogy kapcsolatban ezt ne csináld?

Hova van leírva,hogy nem sportolhatsz meg nem figyelhetsz a kajára?

Akkor miért nem követed ezt folyamatosan ami bevált és ahogy megismert a párod?


"De amikor van egy párod akire főzöl, akinek sütsz, neked is nehezebb odafigyelni. "

Aha és miért is?Megint kifogás ne haragudj meg.

Érdekes nálunk a párom nekem steaket készít,magának lazacot,pulykát leginkább,én főleg marhahúsos vagyok.

Ő utálja az édesburgonyát nekem elkészíti,ő eszik rizst.

Pofon egyszerű,csinálj két külön adag ételt,plusz a pasi is egyen egészségesen ennyi.


"Plusz gondolom, menne a durci ha megint heti 3-4 -szer edzene és ez azzal járna, hogy ilyenkor nem várja vacsi a férjet."

Nekem nem,mert önálló férfi vagyok,meg tudom magamnak is sütni a kaját.Kifogás.

Nem menne a hiszti sőt akkor menne ha nem akarna csinos vonzó lenni,nem akarna edzeni.

Uraim meg kellene tanulni főzni és akkor tehermentesíteni tudjátok a feleségeteket/párotokat.


"Hétvégén anyóshoz megyünk, nem kirándulni stb. Ha egy pár besavanyodott életet él, akkor az a hízásra hajlamosabb embereken meglátszik nemtől függetlenül. "

Ez így van,nem kell besavanyodott életet élni hanem tenni kellene ellene.


"A női test meg amúgy is hajlamosabb a zsírpárnák felhalmozására. "

Kifogás,igen hajlamos ha szemét cukros moslékokat esznek.

Diétásan kellene étkezni,és tádám:

[link]


Tessék diétás édesség egyet kettőt megeszel el vagy látva fehérjével energiával,hoppá.

Ennyi az egész,nem snickerst meg cukros somlóit kellene enni,hanem ezeket itt.


"Szerintem az értelmes nő nem úgy gondolkodik hogy " most már megfogtam" hanem hogy azt mondja hogy szeret, akkor szeressen már plusz 5 kilóval is. "

Első mondatod helyes így van egy értelmes nő tudja,hogy ,,ez egy állás itt úgyanúgy teljesíteni kell ha nem akarok lapátra kerülni."

Kettő - Nem nem fog szeretni.

Akkor ,,elkezdtem fingani az orra alá,ha szeret elfogad így is,hogy szétfingom a fejét" vagy ,,nincs kedvem fogat mosni és fürödni se már" hiszen fogadjon el így is.

Na ez így okés szerinted?Mert szerintem nem.


Ha egy nő így gondolkodik,hogy szeressen 5kilóval többen akkor pakolhat is szépen,aztán menjen keressen egy olyat aki elfogadja nyilván egy csicska lesz mert nem jut neki nő.

Tudod miben áll ez a szeretsz elfogadsz így is?

Abban például,hogy elfogadom,hogy kissebbek a mellei és nem fogom b_sztatni,hogy műtesse meg,na ez a gusztustalan,mert a melleiről nem tehet,és igen mivel így ismertem ezért itt áll a ,,szeretsz elfogadsz így is",de alakban k..va nem.


"Ja, és még valami: az unalmas, nem motiváló szexuális élet ellen a nők többsége tudat alatt hízással szokott reagálni mintegy bevédve, hogy a férj megkívánja és ne neki kelljen elutasítani. Néha elég lenne a szexet helyre dobni, de sokszor azt a legnehezebb.""

Így van a pasinak is oda kell tennie magát,nyalnia úgy kell mint egy Casanovának,szexben is sokat nyújtani.


,,Kérdező én úgy a szadra ülnék, hogy csak akkor kapj levegőt mikor fingok.

85kg-s nő."

Gratulálok nagyon igényes lehetsz már a szavad járása alapján is,rengeteg nőiesség lehet benned,kb. apám közmunkása értelmesebb nálad.

2018. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Na jó, a válaszokért érdemes volt. :D


Mi azért híztunk el, mert esténként munka után leültünk filmet nézni és nasizni. Ezen változtattunk, azóta azért jobban érzem magam én is. Én előtte amúgy sokat sétáltam és érdekes módon egyedül nem éreztem igényt nasizásra (tudom másnál meg pont fordítva van).

Sajnos ez népbetegség.

2018. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Azért híznak meg mert amire kapcsolatba kerülnek gondolom 25-30 évesek lesznek (komoly kapcsolatba) és akkorra a női genetika már nem pörög magától a csúcson. Így aki eddig csak pizzázott és a genetikája gyengült, arra lehet felszalad 5 kiló csak úgy:)


Fiatalon a genetika megoldja sok esetben hogy jól nézzen ki valaki, utána viszont tenni kell érte ami sokszor kimarad.

2018. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

48%, te sem vagy normális. A volt férjem 10 kilót szedett fel és nekem szemem sem rebbent. Pedig fizikai munkát végez, tehát nem lusta, de hát esténként már nem edzőben izzad hanem itthon van.

Én elfogadtam és szeretem így is. Aki 5-10 kilón kiakad, annak nem való párkapcsolat. Ez az igazság.

A legtöbb férj pedig, főleg mivel ő sem sportol, bojkottálja, hogy az asszony eljárjon edzőbe a jó pasik közé, és a hülye reform édességek sem kellenek neki a hagyományos sütik helyett. Igen, jó annak aki anyagilag megengedheti magának, hogy lazacot egyen míg a párja marha húst, mi húst sem eszünk minden nap. Gondolkozzál már mielőtt beszélsz.

2018. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szeretem az ilyen provokatív maszlag kérdéseket! Este jót lehet virulni rajtuk 😂😂😂
2018. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Hát kb azért mert mi férfiak sem udvarlunk olyan hévvel már a sokadik év után.
2018. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kikerem magamnak!

nalunk is pont forditva van!


Marmint külsöleg annyira nem hagyte el magat a ferjem

de tök megszokotta valltam,nem tesz semmit

sok ferfi itt rontja el... aztan ha megcsalja a nö akkor is a nö a hibas

azert mert valaki hazas ne hanyagolja el a parjat

se ferfi se nö

en vagyok nö letemre az aki töri a buksijat h az agyban jobb legyen

en probalok szint vinni az eletünkbe

ha a ferjemen mulna akkor semmise törtenne velünk

unalmasak a napjaink igy is

de en legalabb probalom feldobni apro dolgokkal...

2018. márc. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
én a terhesség alatt kaptam magamra jó sokat, kívánós voltam..csoki, pogácsa.. császárral szűltem és a seb nehezen gyógyult és szoptattam még éhesebb voltam. Majd mivel semmi inger nem ért a zabálásba találtam örömet. 90 kg vagyok. De! Sokkal jobb így,mert amikor dögös voltam sok gyökér felszíbes ember volt körülöttem és ezek legalább eltakarodtak.. És a fiam így is szeret.
2018. márc. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Van olyan nő, aki elhízik, meg van olyan férfi is.



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!