Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondoljátok úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok úgy hogy nem akartok gyereket hiába házasságban éltek? Nők válaszát várom inkább.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 00:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Csak abban az esetben vállalok kölyköt, ha egyedül fel tudom nevelni. Amíg ez a feltétel nem teljesül, az sem érdekel ha a férjem milliárdos.


Nem akarok egy kicsivel nyomorogni, és nem akarok az apa alamizsnáján sem élni.

Ha viszont elég lenne a keresetem és biztonsággal fel tudnám nevelni, apa nélkül is(ha épp kitalálja, hogy ő még nem élte ki magát), akkor lazán elengedem a szerencsétlent mi meg élünk boldogan.


Nekem nem sűrgős a gyerek igy 30 évesen sem. Plusz nem tudom a fenti feltételeket biztosítani. Így eszem ágába sincs szülni.

2018. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Több oka is lehet. Személy szerint: 1. egyelőre a karrieremmel és a világutazásra vonatkozó céljaim megvalósításával szeretnék foglalkozni.

2. nem szeretném vállalni a terhességgel járó szövődményeket, mivel szinte biztos, hogy a hasfalam szétnyílna, ami fájdalommal, bizonyos tevékenységektől való eltiltással és esztétikai problémákkal járna. Minden női felmenőmmel ez volt, örököltem.

3. megváltozna az egész életem és őszintén szólva tökéletes így ahogy van, a párommal való kapcsolat meg minden egyéb.

4. Félek a születési rendellenességektől, nem szeretnék sérült gyermeket hozni a világra, mert szörnyű élete lenne.

5. így is túl sokan élünk ezen a nyomorult bolygón, legalább ennyivel ne kerüljünk közelebb a teljes pusztuláshoz.

6. inkább örökbe fogadunk, mert rengeteg a szülő nélküli gyermek

7. a legfontosabb: nem szeretném, hogy a gyermekemnek ebben a borzasztó világban kelljen élnie.

2018. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
A gyerek csak nyűg,csak kevesen merik beismerni,mert ha már ott van,úgyis jön a szokásos szöveg,hogy a legcsodálatosabb dolog az életemben ami történt,blabla.
2018. ápr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

agyaég...a válaszok alapján 20 év múlva mo lakosságának a 90%a akkor cigány lesz.

mert ők meg nyomatják ki magukból a kis ronaldókat mintha futószalagon jönnének.

2018. ápr. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
69% Neked hány gyereked van?
2018. ápr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
nekem 1 kislányom van.
2018. ápr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%

Tudnám az ilyen önérzetes, fszfóbiás nők miért nem mennek el egy spermabankba, és ott kötik össze a kis életüket valakivel, mint az 1-eske?

Majd behülyít egy pasast, és fizetteti vele a tartásdíjat is.

Aha, nem szorul a pénzére, ismerjük, de azért majd rugózik, hogy 25, vagy 30 ezer legyen a gyerektartás...

Az a baj, sok pasasnak elég gyenge az emberismerete, hogy az ilyen rbanckat időben felismerje....

2018. ápr. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Én valahogy nem érzem azt az ősi késztetést, hogy szüljek. Mindenki azt mondta, hogy ó idővel magától jönni fog. Hát pont abban a korban vagyok, hogy ha eddig nem jött el, akkor szerintem már ezután se fog. Nem vetek meg senkit, aki családra vágyik, szíve joga, és legyenek boldogok, de ha a gyerekre gondolok, nekem CSAK és kizárólag negatív gondolatok és jelzők jutnak eszembe, egy konkrét pozitív se. Nem tudom ez mitől van.
2018. ápr. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van 2 kicsi gyerekem. Ha vissza mehetnèk az időben, vártam volna még legalább a másodikkal. Jelenleg mind a két kicsi még itthon van. A férjem rengeteget dolgozik. Rajta kívül senki nem segít. Szóval az én kitètem az lett volna,hogy igenis legyen valaki,aki napi szinte rám nyitja az ajtót. Ezen nincs mit szépíteni. Akármennyire is szeretem őket,de az idegeimet tönkre teszik. Mozdulni nem tudok tőlük. És az egy hülyeség,h az anyának csak a gyerekekkel kell foglalkozni. Persze,akkor az anya meg is dögölhet? Ha már előre úgy látja a nő,h egyedül fog maradni és nem fog segíteni neki senki (csak a férj,aki ugye dolgozik). Akkor inkább várjon. Mert embert próbáló itthon lenni velük.
2018. ápr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiányzik egy púp a hátamra,mint ahogy a férjemnek sem.
2018. ápr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!