Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségnek kötelező minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségnek kötelező minden este àgyba bújni a férjével?

Figyelt kérdés
Adott egy a negyvenes évei végén járó férj aki kb fél éve mindennap igényli a szexet. A feleségnek a hàztartàs plusz gyerekek mellett beérné heti egy-két alkalommal. Ha szóvà teszi a férjnek a dolgot akkor megy a duzzogàs, vàdaskodàs. Van megoldás?
2018. máj. 20. 22:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
26%

Érdekes, mikor a gyorstüzelőkön megy a csámcsogás, akkor előadások, hogy az érdemi aktus 1.5 órától kezdődik :D

31/f

2018. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
3%
Igen. Hagyod, hogy elmenjen qrvázni a férj, aztán meg nem jössz ide hisztizni, hogy az a szemét disznyó.
2018. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem a férjeddel van itt a probléma. Már csak az, ahogyan írsz róla, bicskanyitogató. 4 gyerekem van, a mosogatáson kívül mindent én csinálok, de este, akármilyen fáradt vagyok, alig várom, hogy összebújjunk. Nem szabadna így belefásulnod a hétköznapokba, hiszen: hahó! Ő az a szexi pasi, akibe x éve úgy belezúgtál! 😊
2018. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
58%
19# hát ha azért megcsal, mert nincs energiám naponta két órát pörögni a farkán, akkor csapjon. Bármennyire is szeretem a férjem, egy nap 24 órából áll és nem vagyok szuperhős.
2018. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
58%

Nyilvàn nem kötelező. Ha eddig nem volt ilyen akkor àt kellene beszélni az okokat és megoldàst talàlni. Pl te is gyakrabban szeded össze magad, ( a mosogatàs màsnap is ottlesz) , ő is kiveheti a részét nyugodtan, illetve amikor végképp hulla vagy, megszeretgeti magàt és ez legyen elég. Emberek vagyunk, nem àllatok, ösztönlények. Aki ezért megcsal az egy utolsó féreg és meg sem érdemel.


Mi gyereket nem akarunk így nincsen, de így sem szexelünk minden nap. 8 illetve 10 óra meló mellett ott a közös hàztartàsvezetés is, de egyszerűen nem megy. Heti 5- 7 alkalom szokott lenni max. abból hétvégén van mindig több ha van,

de elvétve. akkor a mosàs teregetésen kívül màs hàzimunkàt nem végzünk. Max a férjem elugrik vàsàrolni. De napi 2 óra szex akkor is sok. Nekünk mindennel együtt 1 óra, abból kb maga az aktus 20 perc. Többet nem bírnànk. A férjem a 10 óràzàs miatt fàradtabb , nekem meg ha egymàst követő nap csinàljuk , akàrmennyire felizgulok és csúszok odalent, egyszerűen túl érzékeny, fàjdalmas lesz a mindennapi szex. A doki szerint ilyesmi előfordul. Semmit nem lehet ellene tenni. Talàn anno az első hetekben mikor összejöttünk volt minden nap de hamar ràjöttünk, hogy egyikünk se alkalmas rà hosszútàvon. Néha még férfiként az ő farka is érzékeny volt....

2018. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
16%
Ez az egyik véglet amiről írsz. Én meg azt hallom állandóan, hogy a legtöbb nőnek kevés a szex. Munkától lestrapált férj hétközben. Feleség legfeljebb hétvégén kaphat és nem is mindig kielégítően. Örülj, hogy ennyit foglalkozik veled a férjed!
2018. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, de nem a feleséggel foglalkozik/foglalkozna annyit, hanem magával, nem zavar?
2018. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
90%

21: az érdemi aktus valóban hosszú, de egy héten max 3x azért is mert minőségi szexről van szó, nem mindennapos testgyakorlásról. Azon kívül a gyorstüzelő nem tudja kielégíteni a barátnőjét, tehát az a 2-3 perc az valóban kevés, de naponta 2 órát nyúzni a másik véglet.


Mondjuk én imádnám, ha naponta akarná, de akármilyen fehérmájú vagyok, lehet nekem sem menne a napi 2 óra hosszú távon.

2018. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
12%

Szégyen egynémely feleség...

Aztán persze a szerető a hülye ri.an ,ha meg lettem csalva meg a hibás,ugye??! Nem is én.. nem kell ezen csodálkozni

2018. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
91%

Miért ha a férfi csettint egyet hogy rájött a kangorcs akkor a nőnek egyből rá kell ugrania a farkara minden alkalommal kötelező jelleggel?

Olyan nem lehet hogy a nőnek nincs kedve a szexhez mert akkor egyből megcsaljak ?

2018. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!