Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségnek kötelező minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségnek kötelező minden este àgyba bújni a férjével?

Figyelt kérdés
Adott egy a negyvenes évei végén járó férj aki kb fél éve mindennap igényli a szexet. A feleségnek a hàztartàs plusz gyerekek mellett beérné heti egy-két alkalommal. Ha szóvà teszi a férjnek a dolgot akkor megy a duzzogàs, vàdaskodàs. Van megoldás?
2018. máj. 20. 22:10
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Előjàtékkal együtt annyi, attól függ én mennyi idő alatt izgulok fel és élvezek el.
2018. máj. 20. 22:27
 12/35 anonim ***** válasza:
80%
Uhh, megértelek, nekem sem lenne kedvem 1,5-2 órás szexhez minden nap, az baromi hosszú.
2018. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
Segítsen be neked házimunkában, így több kedv és idő marad a szexre.
2018. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%
😂 2óra mosogatás, mosás-térségetés után, a pasinak se lenne kedve még 2órát dugni.
2018. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 peca1000 ***** válasza:
32%
Ha nincs kedved hozzá, akkor verje ki a fürdőkádban magának minden nap. Én is ezt teszem. Ha meg van hozzá kedved, akkor veled lesz. De előbb utóbb szeretőt fog tartani, erre készülj fel. Az előző feleségemnek heti 3-4 alkalom kevés volt, és megcsalt ez miatt egy 2X annyi idős palival.
2018. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%
A háztartási teendőkből mennyire veszi ki a részét? Gyerekekkel mennyit foglalkozik?
2018. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
42%

Lassan 50 lesz, nem lehet, hogy kapuzárási pánik tört rá, és azért lett ez a rögeszméje, hogy minden nap hegyezni kell a cerkát, nehogy eltompuljon?

Régen is ilyen sokáig tartott egy alkalom?

2018. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
60%

Kissé álnaivnak érzem a kérdést. Gondolom te is tudod, hogy a törvény nem kötelez rá és erkölcsileg sem kötelességed minden nap kielégíteni a másikat. A megoldás az, hogy nem izmoztok egymással, hogy kinek van igaza, hanem mindketten normális hangon megindokoljátok a másiknak a vágyaitok, mik akadályoznak a másik vágyának kielégítésében és hoztok egy mindkettőtök számára elfogadható döntést. Így tesznek azok az emberek, akik szeretik egymást. Akik nem szeretik egymást azok állandóan azt keresik kinél van az igazság.


A napi két óra az borzasztó sok! Nekem erre még gyerek nélkül édes kettesben sem volna energiám. Szerintem egy előjátékkal és mosakodással együtt harminc perces együttlét teljesen oké. Igazából nem is értem mit lehet órákig maszatolni... Az ilyen "egészségügyi" szexet hamar le lehet zavarni.


Nem beszólásból mondom, de igazából örülnöd kéne, hogy ilyen jó erőben van a férjed. Elhanyagolt feleségnek lenni sokkal rosszabb.

2018. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
22%
Nem kötelező. De utána meg ne menjen a rinya,hogy jaj megcsalnak??!
2018. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

Napi két óra az gyerek meg háztartás nélkül is baromi sok 🤤🤤

Szerintem is segítsen be a házi munkába, és tanuljon meg gyorsabban elmenni... Bár ezt gáz így megmondani, de napi 2 órát meg nem lehet kibírni.

2018. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!