Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bajban ismerszik meg az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban ismerszik meg az ember?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a férjemmel. Van egy 17 hónapos kislányunk és 18 hetes kismama vagyok, tervezett mindkét gyerek. Nagyon aktív kismama voltam, jöttem-mentem, sportoltam, semmi gond nem volt. 2,5 hete elkezdett ömleni belölem ebéd közben a vér. Azonnal kórház, kiderült, hogy van egy minimális lepényleválásom 1 hétig szigorúan feküdnöm kellett. Majd a kontroll UH-on kiderült, hogy a leválás majdnem teljesen meggyógyult, de lett egy hematómám, így még 2 hétig feküdnöm kell. A szüleim még dolgoznak, de ebben a 3 hétben maximálisan alkalmazkodva a férjemhez veszik ki a szabijaikat, hogy a kislányunkkal legyenek és tudjak feküdni. Van, hogy azt mondja a férjem, hogy kedden itthon tud lenni, majd hétfő este 10-kor közli, hogy mégsem. Vagy egyedül vagyok itthon akkor a kislányunkkal, mert hát fekve is lehet játszani, mondja Ő. Vagy szó nélkül a szüleim valahogy megoldják, hogy másnap jöjjenek hozzánk és ne menjenek dolgozni, de egy rossz szavuk sincs emiatt. Az Ő szülei messze vannak sajnos, nem tudnak segíteni sajnos. Egyfolytában megszól azért, mert fekszem. Hogy nincs itthon egy csomó minden (nem én vásárolok, hanem Ő amúgy...?!), hogy hogyan lehet úgy lenni, hogy nem megyek ki sétálni, meg fogok hízni,... Egyszerűen nem értem. Úgy vagyok vele, hogy inkább most betartom szigorúan ezt a 3 hetet, minthogy aztán még többet kelljen feküdnöm és sajnos ez sem garancia, hogy nem kell tovább. Borzasztó nagyot csalódtam benne és folyamatosan napról napra mindennap. Egyfolytában károg, hogy ez így lesz még 5 hónapot. Nem tudom mit gondoljak... megszakad a szívem, hogy így viselkedik.
2018. ápr. 28. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Férj vagyok és apa, és teljesen megdöbbentem férjed viselkedésén.

Szerintem mondd meg neki, hogy megbukott mint férj és mint apa is.

Egy 17 hónapos gyerek mellett ugrásra készen kell lenni, hogy mikor mihez nyúl, mert már jár, sok dolgot elér, de még nem érti meg, hogy nem szabad, veszélyes.


Csöppet sem csodálkoznék, ha utólag úgy éreznéd, valami végleg eltörött benned és soha nem éreznéd már azt a férjed iránt, mint előtte, vagy akár el is válnál tőle. (Erre persze nem akarlak biztatni, hisz ezt neked kell érezned.)

2018. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

hát őszinte részvétem, a férjed, vagy akit annak hittél, meghalt szerintem.


vagy ennyire félreismerted, vagy az van, hogy tényleg bajban ismerszik meg az ember, és ő csúnyán elbukott.


az én tesómnak is feküdnie kellett, de neki végig, mrert veszélyeztetett volt, szüleink nem tudtak, csak ritkán menni, de a sógorom nonstop otthon volt, otthonról dolgozott, és mindent megcsinált, törődött a másik gyerekkel is.


szerintem lesz még durvább is, ha majd a szex hiánya miatt durcizik, vagy hogy miért híztál meg, miért bőg a gyerek stb.


mondanám, h. gondold át, mennyi jövője van a házasságodnak.


én kiábrándulnék végleg, és lehet, h. el is válnék.

2018. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép és jó, hogy minden rá hárul, de ez akkor is védhetetlen. Az a legnagyobb problémája, hogy ne hízzon el a kérdező, és nem az, hogy a baba megmaradjon.
2018. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Kívánom, hogy sem nekem, sem itt sok más hozzászólónak ne legyen igaza. A férjed megbukott apaként és férjként is.

Mivel voltam hasonló helyzetben, én nagyon negatívan látom a helyzeted.A pénzt hajszolja, a család nem számít, oldd meg te.Nálunk is így volt, végül jött a szerető :( De ne legyen igazam!!!

2018. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplàn bunkó a férjed. Biztos akarta a gyereket? Nem úgy viselkedik... Ott a 1,5 ÈVES gyerek + nem ok nélkül fekszel, hanem hogy legyen 2. gyerek is. A férjednek türelmet kéne tanulnia, mert lehet ennél sokkal rosszabb helyzet is az életben. Ha már most így kàrog, ehh...te sem lehetsz semmi ha ilyen jól viseled. Nàlam màr lehet elszakadt volna a cérna és kiküldöm a teraszra aludni pàr napra, hogy moderàlja màr magàt és legyen férfi, ne nyavajgó kisfiú!
2018. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok választ! Igen, Ő is akarta, sőt, úgy volt, hogy későbbre tervezzük, de hamarabb szeretett volna és még egy harmadikat is szeretne, azt majd 4-5 év múlva. Bizonyám, a türelem szót messziről se ismeri...:(
2018. ápr. 30. 09:57
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én közölném vele, hogy vagy változtat a hozzáállásán, vagy a második gyerekre már tartsdíjt fizet, mert elválok tőle.


Elég bunkó a férjed... lehet, hogy ő is retteg a baba elvesztése miatt, és azért beszél így, de nah.

2018. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs türelme mi a bánatnak akar 3. Gyereket? Vagy neki mindegy, majd te vesződsz velük? Tiszta főnyeremény. Csak nehogy megint történjen valami, ami miatt jobban ki kell vennie a részét az családi életből, mert akkor aztán kijön belőle a gyökérség.

Hát sajnálom kerdező, de úgy néz ki, hogy hiába 10 év, kellett egy ilyen eset, hogy kiderüljön mennyire is nem lehet rá számítani. Amíg tip-top feleség voltál minden jó volt, de ahogy kispadra kerülsz mar rinyál a szája, pedig nem is minden rá hárult, hisz a szüleid sokat segítenek.

Hát nem tudom mi kesz ebből, de a harmadikon már ne nagyon gondolkodjatok szerintem.

2018. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen nőket se értem,a pasijuk bunkó,az a fontos h ne hizzon el a nőjük, nem az h legyen meg a baba épségbe,meg ilyen olyan bunkó türelmetlen gyökér alapjáraton,hisz tudják,de bevállják neki az elsőt,másodikat 3. 4. et is, utána meg itt sirnak.. Fejem a verem a falba..
2018. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha még egyszer felhozza, hogy miért nem sétálsz, meg el fogsz hízni a sok fekvében, kérdezd meg tőle, tudja-e milyen egy szülési sérült koraszülött kisgyereket felnevelni. Mert a baba esetleges elvesztése mellett ez is benne van a pakliban Még pár hét, és már jó eséllyel életben marad a kisbabátok, akkor is, ha idő előtt beindul a szülés, de nagyon nagy esélye van rá, hogy nem ússza meg károsodás nélkül. A paletta széles, mozgás-, hallás-, látássérülés, értelmi fogyatékosság, epilepszia és ezek kombinációi fenyegetik, minél éretlenebbül jön a világra, annál inkább. És akkor nem pár hónapra borul fel a családi életetek, hanem a hátralévő éveitekre áll minden a feje tetejére. Tényleg ezt akarja kockáztatni???

Bocs a huhogásért, remélem, hogy minden rendben lesz,és persze, sok korababa is szépen utoléri a kortársait. De a férjednek most azt hangsúlyozd, hogy azért sajnos nem mindegyik, és minden épeszű ember igyekszik minimalizálni a kockázatokat.

2018. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!