Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt visszakozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt visszakozni?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt augusztusra terveztük az esküvőt, de 2 hete megismertem valakit akivel aznap este le feküdtem és azóta is napi szinten találkozgatunk 1-2 órára amit otthon túlórával magyarázok ki.Beszéltem ma erről anyuval és szerinte butaságot művelek és valószínűleg félek az elköteleződéstől és szakítsam meg a férfivel a kapcsolatot és készüljek a házasságra.De én meg nem tudom már nem érzem azt hogy ő az igazi és hogy elakarnék vele köteleződni és teljesen elbizonytalanit ez az egész.Inkább nők véleménye érdekelne hogyha jártak hasonló helyzetben mit csináltak. Köszönöm a válaszokat. 29N
2018. ápr. 21. 11:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Anyád is megéri a pénzét, ugyanakkora hazug ribi mint te. A saját képére nevelt, látszik, persze azt mondja, hogy sunnyogd el a gerinctelen viselkedésedet. Annyira tipikus, a jellemtelen emberek ismérve ez.

Ha lenne benned még egy kis szikrányi emberség, akkor tennél egy szívességet a vőlegényednek, és bevallanád, hogy megcsaltad, de gondolom ehhez már nincs pofád, csak ahhoz volt, hogy a háta mögött félrekefélj.

A kapcsolatod hiába 7 éves, egy kalap szar. Nem kapcsolat. Te nem érzed magad jól benne, nincsenek érzéseid a párod iránt, hisz széttetted a lábad másik pasinak, szarrá alázol egy olyan embert aki amilyen hülye, szeret téged...

Az ilyen szukáktól bízik egyre kevesebb férfi a nőkben, mert egyre többen hiszik, hogy mindegyik ilyen féreg, pedig nem.


32 éves nő vagyok, 7. éve élek házasságban, és van gerincem, ezért nem voltam ilyen helyzetben. Az esküvőnk után pár évvel megkörnyékezett kétszer is férfi, én mindössze munkatársat és barátot láttam bennük, más körülmények között akár össze is jöttem volna velük, mert mindkettő az esetem volt mint férfi, de mikor közeledni próbáltak felém, simán VISSZAUTASÍTOTTAM, mert a férjemet szeretem. Emellett, ha nem szeretném, akkor se süllyednék oda, hogy félredugjak, hanem őszintén elmondanám, hogyha már nem szeretném és nem akarnék vele lenni. Csak mert adott esetben valaki nem szereti már a párját, még nem kell utolsó rongyként bánni vele.


Én elhiszem, hogy már nem szereted a párod, ami néha megesik, ez oké, de ezért miért kell patkány módra viselkedni? Miért nem voltál képes neki őszintén megmondani, és előbb lezárni a kapcsolatot, utána pedig azzal dugsz akivel akarsz, és a lelkiismereted is tiszta marad, nem alázod meg azt aki 7 éve kitart melletted. EZ undorító úgy ahogy van. Szerintem egyáltalán nem érzed át annak a súlyát amit csináltál. Az írásodból legalábbis ezt lehet leszűrni. Mondd meg a párodnak mit csináltál, és nem nagyon kell azon agyalnod, hogy hozzámenj e. Ha van egy kis esze, kivág a francba.

2018. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!