Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt visszakozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt visszakozni?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt augusztusra terveztük az esküvőt, de 2 hete megismertem valakit akivel aznap este le feküdtem és azóta is napi szinten találkozgatunk 1-2 órára amit otthon túlórával magyarázok ki.Beszéltem ma erről anyuval és szerinte butaságot művelek és valószínűleg félek az elköteleződéstől és szakítsam meg a férfivel a kapcsolatot és készüljek a házasságra.De én meg nem tudom már nem érzem azt hogy ő az igazi és hogy elakarnék vele köteleződni és teljesen elbizonytalanit ez az egész.Inkább nők véleménye érdekelne hogyha jártak hasonló helyzetben mit csináltak. Köszönöm a válaszokat. 29N
2018. ápr. 21. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még ilyen helyzetben, de ha már itt tartanék, hogy az esküvőm előtt lefekszek mással és találkozgatok is vele, akkor az esküvőt lefújnám.Nem lenne értelme növelni a válási statisztikát, mert ebből bizony az lenne, csak idő kérdése.
2018. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

2 hét után fel ne borítsd a kapcsolatodat. Csak akkor lépj, ha biztos vagy benne, hogy a másik megbízható. Hidd el az idő majd eldönti, de ne két hét után. Ja és eszedbe ne jusson bevallani a vőlegényednek.


Viszont ha nem kifejezetten a másik pasi miatt borítanál, hanem mert élni akarsz még, akkor is azt javaslom várj még pár hónapot. Hirtelen felindulásból párkapcsolatot nem szabad felborítani, mert könnyen lehet, hogy megbánja az ember.

2018. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Kr-vabol lesz a legjobb feleseg :D.


Na, de nem beloled. Te meg kr-vanak is ingyen vagy.

2018. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Bence_ ***** válasza:
90%

Azért van új kapcsolatod mert a jelenlegi rossz.

Hogy javítható e vavgy sem az egy masik történet.

Esküvőt fújd le, mondd el, hogy gondolkodni akarsz.

2018. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolónak köszönöm a válaszát.

Nem rossz a kapcsolatunk csak úgy érzem nem ő az igazi, aki mellett leélném az életem. És nagyon nem tudom mit tegyek próbáljak meg várni hogy hogy alakul vagy beszéljek vele hogy ezt nem akarom

2018. ápr. 21. 11:56
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hirtelen felindulásból párkapcsolatot nem szabad felborítani, mert könnyen lehet, hogy megbánja az ember."


Aki már itt tart, hogy rövid idővel a kitűzött esküvő előtt mással dug, és még találkozgat is vele rendszeresen, ott nincs mit megbánni.Max. azt bánhatja meg, ha az új pasi nem tervez vele hosszabb távon.A lényeg, a vőlegényével a kapcsolatuk már nem 100%-ban működőképes.

2018. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos, hogy nem fogod tudni vele leélni az életed, ha már most se sikerült hűségesnek maradni. Azért ne menj férjhez, hogy legyen egy válásod is.

Szakítsatok és lépjetek tovább. Akkor is, ha a másik pasi csak futó kaland lesz.

Sokkal jobban jársz, mintha lebuksz és a vőlegényed dob ki. Pedig erre is van esély jócskán.

2018. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Remek nő vagy remek neveléssel...

A vőlegényednek mennyit kellett udvarolnia, hogy meghódítson? Ha jól sejtem nem fél órát.

Kezdetben sem érezted azt, hogy ő lenne számodra az ideális?

Miből gondolod, hogy az új bikával egyáltalán kibírnál 7 évet?

Az emberek többsége legalább házasság után folytat titkos viszonyt, nem pedig az esküvője előtt 3 hónappal. Ezek után alapból nem tudom hogyan tudnál őszintén "igen"-t mondani az oltárnál majd eldobni a csokrot.

Ahogy én látom, ennek a házasságnak sem lenne már semmi értelme így.


Szavaidból meg azt érzem, hogy téged inkább zavar az, hogy hogyan tudnál tudnál felelősségvállalás nélkül kibújni az egész alól. Bár van egy sejtésem, a férfire fogsz mindent, hogy ő hanyagolt el.

2018. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

#4

Ez egy régi mondás. A mai modern világban a "feleségből lesz a legjobb qrva" már helytállóbb.

2018. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

"Az emberek többsége legalább házasság után folytat titkos viszonyt,"


Bocs Jaguár, de ez meg a másik gerinctelen dolog.És semminemű mentség nincs rá, csak magyarázkodások a gerinctelen jellemeknek, akik védeni akarják magukat a tettük miatt.

2018. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!