Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt visszakozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt visszakozni?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt augusztusra terveztük az esküvőt, de 2 hete megismertem valakit akivel aznap este le feküdtem és azóta is napi szinten találkozgatunk 1-2 órára amit otthon túlórával magyarázok ki.Beszéltem ma erről anyuval és szerinte butaságot művelek és valószínűleg félek az elköteleződéstől és szakítsam meg a férfivel a kapcsolatot és készüljek a házasságra.De én meg nem tudom már nem érzem azt hogy ő az igazi és hogy elakarnék vele köteleződni és teljesen elbizonytalanit ez az egész.Inkább nők véleménye érdekelne hogyha jártak hasonló helyzetben mit csináltak. Köszönöm a válaszokat. 29N
2018. ápr. 21. 11:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%
Ezert nem kell nekem mar no, mindegyik azt mondja hogy o huseges, mas noket ribiznek le, kozben ok ribiskednek.
2018. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyen kérdések megválaszolják azt, hogy miért ne akarjak férfiként házasságot és miért ne építsem az életem egy nőre.
2018. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Bence_ ***** válasza:
100%
Szerinted az egy jó kapcsolat ahol hazudoztok egymásnak, akivel nem akarsz élni?
2018. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy férfiként írok. Bármit teszel, csak arra kérlek...nem könyörgöm, hogy ne hallgass anyádra.

31/f

2018. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kérdező!


Én férfiként írok.

A dolgok nem alakulnak, jó esetben Te alakítod őket. Gyanítom, a vőlegényeddel a kapcsolatod is csak úgy "alakult", ezért jutottál el ide. Mindenféle malícia nélkül mondom, ha nem vállalod fel, amit tettél, becsapod a vőlegényedet és a házasság mellett döntesz, abból jó nem fog kisülni.

32/F

2018. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
17%
Az emancipáció kivívásával, a liberalizálódott világban nem szabad a nőkre építeni. Bármikor szerelembe eshetnek, aztán minden terv, minden megvalósított dolognak lőttek. Persze a férfiakra is igaz, de inkább a nőkre. "Ne haragudj, megismertem egy férfit, es a szerelem úgy csapott le ram, mint derült égből a villámcsapás, nem tudok az érzéseimnek parancsolni".
2018. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kellett volna szakítanod, mikor megérett benned a döntés, hogy nem vele akarod leélni az életedet. Mindenesetere jobb későn, mint soha. Tedd meg most. Ne azért, mert hirtelen felindulásból megcsaltad, hanem mert már rég tudod, hogy nem ő az igazi.

Lehet, hogy ő azt az embert keresi, aki mellett élete végéig kitarthat. Jobb ha minél előbb megtudja, hogy nem te vagy az.

2018. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mond.meg neki hogy egy ideje mással dugsz és szakitasz vele.


Vszeg hosszu idöre megboritod, de legalább minimális gerincet szedj össze.

2018. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jobban teszed ha megkimeled a volegenyt magadtol.
2018. ápr. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ilyen önző mocskos kuva? Mi a tökömre akarsz még várni 7 évet bszott el rád így is. Fújd le az esküvőt és szakíts. Attól még nem kell mindjárt a másik pasival összejönni. Idióta.
2018. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!