Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fel tud dobni egy gyerek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel tud dobni egy gyerek egy unalmassá vált házasságot?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: szeretem a férjem. De! Én már szeretnék gyereket, mert néha unalmasnak érzem a házasságunkat. Nem nagyon megyünk sehová amúgy is a párom eléggé introvertált típus.

Szerintetek a gyerekvállalás segítene ezen? Vagy rontana a helyzeten?



2018. ápr. 14. 14:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%

B+, vegyél inkább kutyát vagy fizess le egy prostit, hogy dobja fel az unalmas házasságod!

Ha meg mégse dobta fel a gyerek a házasságod, majd örökbe adod?

2018. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem simán! Ahol gyerek van, ott mindig van valami program. Sok felnőtt férfi szereti a gyerekmeséket, jó dolog együtt nézni a kis poronttyal, mesélni neki, és sokkal hamarabb eltelik a szabadidő, ami korábban csak unalomból állt. Hétvégén ilyen-olyan gyerekprogram, hirtelen lesz egy csomó barát, hiszen a bölcsődében, óvodában vagy a szülők barátkoznak össze, vagy a két gyerek, és akkor már a szülők is. Ilyenkor már át lehet járni egymáshoz hétvégente, a gyerek is ott van a kis barátjánál, meg a szülők is társaságban vannak.
2018. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
21%
És az a sok szeretet, amit a pici tud adni a szülőknek, feldobja a legszürkébb hétköznapot is. Játszótér, futkározás, sokkal jobb hangulatban telnek a napok, ha már gyerek is van.
2018. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
62%
te normalis vagy?
2018. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
21%
Egy kapcsolatnak fejlődnie kell, lépni előre, egy magasabb szintre, és családdá válni. Különben felemészti az unalom.
2018. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
29%

Igen, van ebben valami. Egy gyerek megtanítja a szülőket arra, hogy összedolgozzanak, közösen oldják meg a felmerülő feladatokat/problémákat, jobb szervezőkké váljanak. Ad egy közös célt, amiért érdemes áldozatokat hozni.

Persze, ehhez az kell, hogy mindkét szülő akarjon is részt venni a gyereknevelésben, ne csak az egyikük nyakába szakadjon az egész.


Megmondom őszintén, én is akkor keményítettem be gyerekvállalás témában, amikor minden program unalmas lett. Nem volt már motivációm semmihez, nem volt miért csináljak bármit is. Na, össze is hoztuk a gyereket, azóta meg azt se tudjuk hol áll a fejünk, de nem is unalmas az élet. Mi nem bántuk meg. És én is introvertált vagyok, de a gyerek miatt már nagyon jól boldogulok bármilyen társaságban, mert muszáj volt beleszoknom a társas helyzetekbe... játszótér, bölcsi/ovi, de igazából bárhol járunk, mindig van kivel összehaverkodni (akkor is, ha épp semmi kedvem hozzá :D).

2018. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%

13-as: Igen, csak az a baj, hogy ha a két szülő előtte sem tudott mit kezdeni egymással, akkor EGYMÁSSAL ezután sem fognak tudni mit kezdeni. Ez a rákfenéje az egésznek.

Oké, hogy a gyerek bizonyos szintig "ápol, s eltakar", de eljön az igazság órája, nem is olyan sokára.

2018. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

15-re: Én nem emlékszem olyanra, hogy a gyerekünk születése előtt a férjemmel színes üvegcserepekkel vakartuk volna unalmunkban a seggünket. (Aztán lehet, hogy mi vagyunk rosszul összerakva).

Soha egy perc unalom/ellaposodás/punnyadtság nem volt a házasságunkban előtte sem.

2018. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%

egy gyerek szted mi dob fel?

ordít, sír, büdös...igen cuki is, de ha valaki nem akarja, akkor csak a rosszat látja benne.

2018. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha képes vagy ekkora kretén kérdéselet feltenni, akkor azt javaslom, hogy soha a büdös életbe ne vállaljatok gyereket. Hány éves vagy most komolyan? Egy jó kapcsolatot is próbára tesz néha,a gyerekvállalás (szex hiány, fáradtság, kimerültség stb.)...egy rossz kapcsolatot meg garantáltan tönkre tesz. Ti meg a gyereket teszitek így tönkre. Inkább azon kéne dolgoznotok, hogy megjavítsátok a szar kapcsolatot. Vagy pedig felejtsétek el egymást.
2018. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!