Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan látjátok ezt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan látjátok ezt és miért lehet ez így?

Figyelt kérdés
Én azt figyeltem meg, hogy az átlagos (normális külsejű) lányok és a csúnyácskák hamarabb családot alapítanak. Ez miért lehet így? A nagyon szépek későbbre kelnek el.
2018. márc. 29. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerű, mert em válogatnak annyit. Aminkor eljön egy vállalható társ, azt próbálják megtartani, mert nem lehet tudni, hogy jön e jobb. Egy szebb nő meg válogathat, és általában meg is fogja tenni.


De ezekre tudok mondani ellenpéldát is, van az ismerősi körömben olyan szép lány, aki hama ment férjhez, és van csúnyácska, aki még vár...

2018. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán: a szebbek vállogatósabbak, a kevésbe szépek örülnek ha találnak valakit és ezért jobvan mindent beletesznek a kapcsolatba..stb.


Egyébként értelmetlen kérdés, met kinek mi szép és kinek mi a csúnya.

Ki mennyire teszi oda magát a kapcsolatban?

Nem külső függvénye, hogy az embernek milyen a mentalitása és hozzáállása a kapcsolathoz, mennyit tesz bele és mennyire ismeri saját magát.

2018. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Mert, a nagyon szépek tudják, h szépek, így válogatnak, mert megtehetik. :)

Megj.: aztán meg addig válogatnak, h végül ráeszmélnek, h a kutyának sem kellenek már, az idő nekik sem használ.

2018. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Addig válgatnak, amíg körülöttük minden vállalható férfi megnősül. :D
2018. márc. 29. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a válogatás a lényeg, annyi a titka, hogy akinek a külseje az (egyik) legfontosabb dolog az életében, az nem akar családot alapítani, mert akkor nem lesz ideje/pénze magával törődni annyit, mint korábban. Mások a prioritások, ennyi.

Nyilván akinek nem a saját testi szükségletei vannak első helyen, azt nem fogja zavarni, ha terhességgel "rontja" az összképet, vagy a gyerek mellett nem lesz ideje fodrászhoz, körmöshöz járni. Ergo ők lesznek az átlagosak.


Kivételek mindig vannak, sztereotípiákról beszélek. :)

2018. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Viccet felreteve szerintem a kevesbe elonyos kulseju lanyok nem varnak arra h jobb partit talalnak majd, orulnek annak aki van es megbecsulik. Mivel a szepeknek sokan csapjak a szelet,tobb nagyobb halmazbol valogathatnak,nincs idokorlat h meddig tart a valogatas,max amikor a szulesi kor vege fele jarnak. De pl uez a helyzet az egyszerubb gondolkodasuakkal es az okosabbakkal.Az egyszeru lanyok ferjhez mennek,szulnek,szemlatomast boldogok.Minel bonyolultabb egy no,annal tobbfele vagya,elvarasa van sajat maga es a partnere fele is,annal nehezebb hozza illo partnert talalnia,ezert tobb idobe is telik neki a parvalasztas.
2018. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nagyon szépek szeretik kiélni az életet, a fiatalságukat. Talán ezért van ez a jelenség.
2018. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Átlagos külsejű nő vagyok, 25 voltam, mikor férjhez mentem, 27 évesen született az első gyerekem, most 30 éves koromban tervben a második. Nem azért mentem korán férjhez, mert megtartottam az első vállalható palit :D Azért ha őszinte akarok lenni, sose volt gondom a pasikkal, pedig tényleg nem vagyok tipik bombanő, de mindig lett volna jelentkező, ilyen alapon válogathatnék még mindig... egyszerűen ezt a pasit szerettem, vele akartam leélni az életem, tőle akartam gyerekeket, vele akartam családot alkotni. És mázlim volt, korán megtaláltam. Ennyi.
2018. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!