Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek, mikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mikor azt látjátok, hogy húszas éveik elején járó pár összeházasodik?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint sokkal jobb, mint azok akik gyereket csinálnak, aztán szétmennek. Legalább a házasság során kiütköznek az ellentétek (ha vannak) és még elválhatnak. De az előbb említett "szülők" csak alapítottak még 1 csonka családot, amiből így is Dunát lehet rekeszteni..
2018. febr. 19. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Te nettó bolond vagy.


Ja, oskkal jobb, hogy a gyerek MELLŐL válnak el, és az említett szülők így is alapítottak egy csonka családot.


Házasságban ugyanúgy félre leher kúrni, ugyanúgy lehet egy szar házasságba gyereket csinálni, amiből egyis válás lesz.

2018. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félreértettél. Úgy gondoltam, hogy összeházasodnak de a közeljövőben nem terveznek gyereket. :) (mondjuk egy 5-8 évig még)
2018. febr. 19. 18:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem erdekel az egesz tortenetuk, pusztan az evszamok semmit nem mondanak. A kozvetlen ismeroseimrol tudom, hogy jo dontest hoztak, sok boldogsagot kivantam nekik. A legtobb ember meg idiota es boldogtalansagra van itelve, mert nem az idozitesen mulik a boldogsag, hanem a szemelyisegukon.
2018. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs összefüggés.

Házasságban is lehet gyereket szülni úgy, hogy utána elválsz, házasság nélkül is lehet gyereket szülni úgy, hogy boldogságban nevelitek fel, és fordítva.

2018. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én pontosan tudom, hogy semmi nem mervadó. Házasságon kívül születtem, mégis együtt maradtak a szüleim. Csak nem értem mire kapják a fiatalon házasodók a sok beszólást. Ha megfontoltak és összeillenek szerintem tök jó. Nem vagyok a mai fiatalok gondolkodásának a híve, hogy 35 éves korunkig bulizzunk aztán szedjük fel az első balekot, mert nemsokára már klimaxolunk.

Szóval arra voltam kíváncsi, hogy miért kap kritikát egy olyan pár, akikről biztosan tudják,hogy mennyi közös emlékük van és összetartoznak :) Gondolom szimplán negatív tapasztalatok miatt látják így a kívülállók..

2018. febr. 19. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra, legyenek boldogok:) Nem vagyok vészmadár, savanyú a szőlő típus. Remélem összejön és ennyi. Picit érdekes lenne, ha mondjuk pont én ítélkeznék, mikor a férjem csak 22 éves volt mikor összeházasodtunk:) De nem, sosem voltam olyan. Másokkal ellentétben akik velünk szemben pl azok voltak. Azok szerintem azóta is azt várják, mikor szakítunk.


Én is ismerek olyan párokat akik x évig tök jól megvoltak, járogattak, vagy együtt éldegéltek, csináltak egy gyereket, aztán fél évvel, egy évvel a születése után szakítottak. Ez a mai világban már így megy.

Annak túl sok értelme nem lett volna, ha ezek még össze is házasodnak, mert csak a válások számát gyarapították volna.

Ez van, vannak akik nem gondolják komolyan, csak sodródnak egyik kapcsolatból a másikba, ide-oda szórják a magokat meggondolatlanul, ezt is felcsinálják, azt is, vannak csajok akik gyerekkel próbálják megfogni a pasikat és ennek is szülnek, annak is szülnek... és micsoda meglepi, egyedülálló anya lesz belőlük. Ennek sajnos a gyerekek isszák meg a levét. Több ilyet ismerek amúgy. Van olyan volt osztálytársam a középiskolából, akinek 3 gyereke van, 3 különböző apától, de még mindig azt gondolja, hogy nem vele van baj, hanem mindenki mással.

2018. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem értem mire kapják a fiatalon házasodók a sok beszólást."


Nem ertem mi ezen akkora rejtely. Kapasbol tudok mondani harom kulonbozo okot, ami miatt valaki helytelenitheti a fiatalon hazasodast. Megegette magat, masnal latta a kudarcot, regenyekben olvasott a kudarcrol, a masodik hazassaga sokkal jobban sikerult, fel a hazassagtol es igy probal okosnak tunni, alapbol szeret okoskodni, vagyik a hazassagra de neki meg messze van es irigy, stb stb. Es az emberek szeretnek beszolni. Ezt nem cinikussagbol mondom vagy mert nem akarom melyebben kitargyalni a temat, hanem tenykent. Mindig, de tenyleg MINDIG lesznek megjegyzesek. Miert hazasodtok, miert nem hazasodtok, mikor lesz gyerek, tul fiatalok vagytok meg, kene kisteso, harom gyereket csak a ciganyok meg a keresztenyek szulnek... Soha nem er veget. :D Epp ezert nem kell vele foglalkozni. :)

2018. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En nem szimplaznam le masok negativ tapasztalatat olyan fiatalkent, aki tiszteletet var az idosebbektol. A kritika pont annyira lehet megalapozott, mint a bizalom.
2018. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
hát te aztán nagyon ostoba vagy hallod... Miért, szerinted ha az általad említett párok előbb összeházasodnak, akkor nem mentek volna szét mi? és nem lenne csonka a család...pff...Mi az összefüggés??? Az még oké, hogy előbb meg kell ismerni a másikat és nem kell rögtön érettségi után kipottyantani egy gyereket, de olyanról sose hallani mi, hogy x éve házasok, már 30 fölött, gyerekkel és elválnak? :D
2018. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5# nem biztos, hogy aki 35 elmúlt, azért szingli még mert annyira élvezi, hanem mert még nem talált olyat, akivel érdemes családot alapítani. A logikád baromi értelmetlen. Régen fiatalon házasodtak, de nehogy azt hidd, hogy boldogabbak voltak...Csak azért nem volt ennyi csonka család mert benne maradtak egy szar kapcsolatban inkább, és nevelték a gyerekeket akár fizikai és/vagy lelki terrorban, de legalább nem volt csonka család. Juhé....A fiatalon házasodók között is van rengetek olyan akik gyereket is szülnek aztán pár év múlva elválnak. Amúgy házasságpárti vagyok, de amit te leírtál számomra tök értelmetlen. Házasság nélkül is kiütköznek a problémák egy kapcsolatban.
2018. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!