Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az emberek vállalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella220 kérdése:

Szerintetek az emberek vállalják inkább a kapcsolatban lévő magányt ahelyett hogy kilépnének belőle és bem hazugságban élnék az életüket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki így, ki úgy. Azon kívül ki eddig, ki addig. Én egy ideig ezt tettem, mert még szerettem őt és reménykedtem, és azt sem akartam, hogy a lányom apa nélkül nőjön fel....de aztán egy-két év után már nem bírtam, és úgy érzetem, tönkre megyek lelkileg. Akkor elváltam.

Van aki tovább marad ilyen helyzetben,akár egész életében.

2018. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a legtöbben ezt a hibát követjük el.Reménykedünk egy életen át. Ez egy nagy dilemma.Sztem magunknak valljuk be nehezen h adjuk fel,mert ez időpocsékolás.
2018. márc. 15. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikus rossz kérdés. Az ilyen mindig rossz helyzetfelismerésből jön. Ha érdekel a gyak trolljainak véleménye írjad le, hogy mi történt.
2018. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én maradok a társas magányban, pedig férfi vagyok. Nem lépek félre. Az önbizalmam már nem is létezik, nem hiszem hogy kellenék bárkinek is, így félek a sorozatos kudarcoktól. Marad ami van, így csak szimplán boldogtalan vagyok, de úgy még ráadásul megalázónak is érezném a szitut. Még elpazarlom a maradék éveimet, aztán bye bye,
2018. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, en csak a szuleim peldajat tudom felhozni. Anyam legnehezebb es legbolcsebb dontese volt hogy elvalt. Gyerekkent megkonnyebbuleskent eltem meg hogy Apam elment tolunk. Esete valogatja.
2018. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!