Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek 43 évesen (férfi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 43 évesen (férfi) nem késő a családalapítás?

Figyelt kérdés
Most váltam el 12 éves rossz házasság után.Azért húztuk ilyen sokáig mert mindkettőnknél ez volt a szülői minta,és mivel belül éreztük,hogy nem igazán jó ezért nem is vállaltunk gyereket. Elváltunk,az osztozkódás után mindketten tudtunk venni 1 kis lakást. Igazából nekem ez hiányzik az életemből a megfelelő társ megtalálása és vele a családalapítás. Szerintetek van még erre esély. Én aránylag fiatalosnak gondolom magam,sportos alkatom van,állítólag jól öltözködöm, csak sajnos félig-meddig ősz vagyok. Az igazi az lenne olyan nőt találni akiknek nincs még gyereke,de ha 1 van neki és nagyon összepasszolnánk az se lenne gond. Szerintetek van még esélyem erre?
2018. febr. 26. 08:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ne törődjél senkivel, senki véleményével sem, ha úgy gondolod itt az ideje, vállad be, végig csinálod jó, ha nem már nem a Te dolgod lesz, Te élvezd az életedet mint házas, mint Apa, ha most itt az ideje, vágjál bele.....
2018. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem.

Jó esélyed van rá, hogy még egészségben fel tudod nevelni a gyerekedet és nem követed el azokat a hibákat amiket 15 évvel ezelőtt még elkövettél.

2018. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
8%
A felelős gyerekvállalás ott kezdődik, hogy ilyen idősen nem vállalok gyereket mert nem lesz időm felnevelni...
2018. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne törődj azzal, hogy egészségben felneveled Őket, nem a Te dolgod, csak induljál el, élvezd ami idáig kimaradt, az Apaságot, a családot, az együttlétet ne törd magad a jövőn, majd megoldódik minden, a gyerek így is úgy is felnő és tudja volt egy Apja, élvezd hogy adhatsz életet jövőt amíg túdol.....
2018. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsó :O Jézusom, nem hiszem el amiket itt össze hordtál. Ne törődjön vele, hogy mi lesz... Te jó ég
2018. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha már most meglenne a partner, akkor nem késő 44 évesen apává válni. De válás után újra olyan partnert találni, akivel el tudja képzelni a jövőjét, nem olyan könnyű. 1-2 év keresgetés, majd megvan a megfelelő személy, utána nem árt 1-2 évet várni, hogy működik-e a dolog egyáltalán, aztán még 1-2 év míg összejön és megszületik a gyerek. Addigra apuka már 46-48 éves.


És azért riogatják jobban a férfiakat, mert sajnos 55 éves koruk körül a férfiak egészsége rohamosan romlik, a környezetemben is sokan haltak meg 60 alatt vagy akörül.

2018. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azért ne abból induljunk ki, hogy 50-60 évesen meghalunk. De elárulom, hogy nem egy szörnyű halált láttam már 25 -30-35 évesen is ( rák, baleset, szívleállás), szóval akkor nekik sem szabadott volna gyereket vállalni...ez nem így megy.
2018. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%
Párom 43 én 28 éves vagyok. Van egy 7 hetes babánk. Szeretjük egymást, boldogok vagyunk. Ne törődj senkivel, nem késtél el.
2018. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"a negyvenes noket azert nem szoktak temetni, csak a petesejtjeikert aggodnak"


Ó, az egészségig el sem jutnak, mert már 35 év fölött azzal riogatják őket, és ezt nyávogós pitsahangon kérem olvasni: "azt akarod, hogy azt higgyék, a nagymamája vaaaaagy???"

2018. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A szerelmet nincs késő megtalálni. A családalapítás más tészta, mert a korban hozzád illő nő nagy részének már van gyereke és nem biztos, hogy akar még egyet.Ehhez szerencse is kell, de a korod miatt nem kell aggódnod.
2018. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!