Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek 43 évesen (férfi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 43 évesen (férfi) nem késő a családalapítás?

Figyelt kérdés
Most váltam el 12 éves rossz házasság után.Azért húztuk ilyen sokáig mert mindkettőnknél ez volt a szülői minta,és mivel belül éreztük,hogy nem igazán jó ezért nem is vállaltunk gyereket. Elváltunk,az osztozkódás után mindketten tudtunk venni 1 kis lakást. Igazából nekem ez hiányzik az életemből a megfelelő társ megtalálása és vele a családalapítás. Szerintetek van még erre esély. Én aránylag fiatalosnak gondolom magam,sportos alkatom van,állítólag jól öltözködöm, csak sajnos félig-meddig ősz vagyok. Az igazi az lenne olyan nőt találni akiknek nincs még gyereke,de ha 1 van neki és nagyon összepasszolnánk az se lenne gond. Szerintetek van még esélyem erre?
2018. febr. 26. 08:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Persze! Nem kérdés.
2018. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem ezzel van a gond, az én anyukám mindig jól nézett ki, korombeli pasik letegezték, egészséges volt, sportolt, semmi káros szenvedély, egészséges ételek. Aztán 51 évesen agyvérzést kapott és meghalt. Én ilyen korban inkább örökbefogadnék egy nagyobb gyereket, ha mindenáron muszáj.
2018. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
2 hónap híján 43 voltam, amikor a fiam született...a párom akkor 39 volt. Tehát nem késő...most 45 évesen gondolkodom, hogy akár lehetne még egy ( lány).😀
2018. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

Igenis késő. Hiába írják hogy fiatal vagy, fel tudod még nevelni. De ahogy az első is írta neked, egyre gyakoribbak a váratlan leépülések 40-55 éves kor között. Szívinfarktus, agyverzés és ki tudja mik.


Most vagy 43, tehát nincs még megfelelő anya jelölt sem, és normálisék nem is vállalnak gyereket pár hónap után. 9 hónap mire megszületik, és leszel vagy 45.


Ez sok első gyereknek.

2018. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

De, késő. Korban hozzád illő 35+ nő is kifutott az időből, és a férfiak termékenysége is romlik idővel.

Apám 45 volt, mikor én születtem. 56, mikor váratlanul meghalt.

2018. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem túl sok. Inkább lennék a helyedben nevelőapa egy elvált anya mellett. Nekem is nevelőapám van, 9 éves korom óta ő nevel, és nagyon szeretem. Nekem nem számít, hogy nem ő a biológiai apám, őt tekintem az igazinak. Így lehet családod is, de mégsem leszel túl koros egy babához.

(26 vagyok)

2018. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Csatlakozom a 6-oshoz. Én is gondoltam erre az eshetőségre.

Ismerek ilyen családot, és nagyon boldogok, kedvesek, helyesek, jó rájuk nézni.

Illetve kiegészítem azzal, hogyha fiatal nőt találsz, tehát 30 körülit, miért ne?? Akkor még egy baba 45 körül azért esetleg belefér, ha mindketten nagyon szeretnétek.

2018. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Naná, hogyne lenne esélyed. Egy férfinak szerintem amúgy is könnyebb.
2018. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Valoban benne vagy a korban, a nagyszaju huszas-harmincas ferfiakat, akik azt hiszik orokke elnek en is szoktam figyelmeztetni a halogatas veszelyeire, ahogyan azt fentebb megtettek nehanyan. Aki viszont negyvenes es meg mindig akar gyereket azt soha nem beszelem le. Kicsit furcsanak talalom ezt a nagy elutasitast meg a hirtelen halallal valo riogatast, mert a negyvenes noket azert nem szoktak temetni, csak a petesejtjeikert aggodnak. Nem az a baj szerintem, hogy ha mar igy alakult megis belevagnal, hanem ha valaki szant szandekkal vagy baleksagbol pazarolja a fiatal eveit. Ezeket a figyelmezteteseket inkabb az eggyel fiatalabb generacionak kene cimezni, de hat azok meg ugye nem hallgatnak semmire.


Ez a hirtelen halal egy kicsit megmosolyogtato ellenerv. Nem lehet tudni mikor es kivel fog megtortenni, ezert jobb nem ez menten szervezni az eletunket. Az egyik ismerosom 25 evesen, egy ev hazassag utan veszitette el a 29 eves ferjet autobalesetben. Erre hogy lehetett volna felkeszulni? Nem reg volt a huszoneves szepsegkiralnyo esete, aki mellrakban elhunyt es eloszor nem vettek komolyan a panaszait, mert hogy o meg fiatal.


Kezdjem el sorolni a technika vivmanyit, amivel egy kicsit kijatszhatjuk az idot? Inkabb nem teszem, mert az egyik veglet ellen nem akarok egy masikkal harcolni es felfesteni egy napsugaras jovokepet. Azert nem vagy meg venember es nem vagy fel labbal a sirban.


Igen, el vagy kesve, de jobb keson, mint soha. Eljon az a pont, amikor mar tenyleg nem lesz visszaut es akkor nagyon banni fogod, hogy idegen emberek karogasa miatt lemondtal egy ilyen fontos dologrol. Szerintem pont hogy becsulendo, hogy egy kudarcba fulladt hazassag utan meg mindig fontos neked a csalad.

2018. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sosincs keso
2018. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!