Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lehet az, hogy a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a feleségem mellett nem tudok olyan laza lenni mint a haverjaimmal?

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Talán nem jól választottál párt. Az a jó kapcsolat lényege, hogy teljesen önmagadat adhatod.
2018. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Az attól függ milyen lazulást értesz ezen. Jobb esetben nem "csá csaj mi a szitu?" féle beszélgetésekre gondolsz vagy hasonlók. Ha igen,akkor az természetes dolog,hogy a szerelmed és a barátaid másmilyen minőségben ítéled meg,viszont ha az a gond,hogy nem tudsz elötte megnyílni vagy csak valamilyen szokást folytasz el miatta,akkor az baj.
2018. febr. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
És ez mindig így volt? Ha igen, miért vetted el???
2018. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet hogy korábban bírált téged bizonyos tulajdonságaidért?

Nekem is volt ilyan kapcsolatom. A párom többször szóvá tette bizonyos tulajdonságaimat, hogy neki az nem tetszik, onnantól kezdve nem tudtam a jelenlétében természetesen viselkedni. Hiába próbáltam, nem ment. Teljesen más voltam mellette mint pl. a barátaimmal.


Egyébként szerintem bizonyos keretek között ez nem baj.

Szerintem nem baj ha a nő azt látja hogy a férje komoly, felelősségteljesen tud viselkedni. Egy családfő legyen is ilyen. Ne idétlenkedjen lépten-nyomon.

Aztán a barátokkal szemben nyilván mások a viszonyok, velük jobban elengedheti magát az ember.

2018. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Rosszul választottál
2018. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

De aranyosak a korábbi válaszolók.


Szóval a feleségem előtt is nyugodtan mondhatom, hogy "De megb asznám azt a csajt", ha tényleg ez jut eszembe, úgy mint a haverjaim előtt?


Eddig férfiak ide miért nem válaszoltak?

2018. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
6# én nő vagyok, de nekem is ez jutott eszembe :) Nem mindegy, hogy mire gondolt konkrétan a kérdező. Valamilyen szinten viszont gáz, ha a felesége előtt nem tud önmaga lenni. Másrészt van amit egy havernak elnézel vagy még jópofának is tartod, de életed párjától nem.
2018. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Mert a feleség nem haver.A haverok sokkal toleránsabbak.Tudod, hogy minden jó vicc a szemükbe ,ami a feleség szemében nem az.Ezért is lazábban tudsz viselkedni a haverok körében.
2018. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11:


De hát te beszélsz más feleségének a megkúrásáról.

2018. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert a feleség az feleség, a haver meg haver.
2018. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!