Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság mellett mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság mellett mennyi idő marad gamelésre, E-sportra-stb?

Figyelt kérdés
Akik nagy gamerek és versenyzserűen játszanak, ott nem ritka a napi 5-10 óra gaming sem a gyakorlás miatt. Hogy kivitelezhető ez egy házasságban főleg ha gyerek is van?

2017. dec. 1. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Hacsak nem viszi olyan szinten, hogy effektíve ez legyen a fő állása, azaz nem dolgozik mellette. Akkor természetesen sima ügy, ugyanaz, mint bármilyen home office egy vállalkozónak.


Egyéb esetben (munka, önfenntartás) még gyerek/házasság se kell, hogy ne működjön. Napi 8-10 óra munka, házimunka stb. mellett esélytelen.

2017. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát akik nagyon és versenyszerűen játszanak, azoknak ebből van a bevételük, valószínűleg fő bevétel.

Lehet egy darabig, de kétségkívül nem a házasság hanem a ygerek lesz itt a nagy kérdőjel, ha mondjuk meccs előtti este egész éjjel sír, stb.

Nem véletlenül olyan fiatalok a válogatott csapatok általában, nekik még rengeteg idejük van.

Azt tudom még elképzelni ha valaki tényleg olyan jó, hogy elmegy edzőnek, mint szegény Internethulk. Az azért megint más mint tolni állandóan.

Emellett streamelni naponta lehet gyerek mellett szerintem, ez tényleg olyan lehet mint az egyes írta, mintha otthoni vállalkozó lenne. Láttam már apuka streamert akinek fel volt kötve a gyerek, aztán nyugodtan tolta a heartstonet. Mivel a gyerek felé nézett, ezért még a monitor se bántotta. :)

29/N

2017. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Majd ha megtapasztalod, akkor már ez a kérdés nem is lesz kérdés, hidd el.
2017. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%
Mi 6 éve egymás mellett gamelünk, nincs vele probléma. Viszont a párom (én lenni a nő:)) már aggódik,hogy a gyerek mellett majd nem tud játszani. Felhomályosítottam,hogy játszhat,csak nem ennyit. Szóval,mikor hazaér a munkából,nem a gép előtt eszünk majd,hanem asztalnál,hármasban,aztán közös foglalkozás, aztán tőlem játszhat,főleg,ha alszik a gyerek és nekem sincs foglalkozásigényem. De akkorra biztos több segítséget kérek majd a házimunkában is stb. Mivel nem ezzel keresi a kenyerét,így elvárom,hogy harmadrangú dolog legyen.
2017. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Napi 8 ora munka+ hazimunka+ feleseg/ferj+ gyerek is ha van.

Szerintem hobbira max hetvegen jut egy kis ido

2017. dec. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!