Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Élet egy olyan feleség mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élet egy olyan feleség mellett akit szeretsz, és akit nem. Különbségek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted? Boldogság. Szarkupac. Ennyi.
2018. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Eleve nem vennék olyan nőt feleségül, akit nem szeretek.

Érdekházasság nálam pl. kizárt.


Ha erre készülsz, beszéld le magad, mert gyötrelem lesz az életed.

2018. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nézd már meg azt az 55-60 körüli generációt, akinek a férfi tagja meló után a kocsmában, a nő tagja otthon a mosogató mellett, és már nem is szólnak egymáshoz, vagy az a jobb, ha nem szólnak egymáshoz. Ezt akarod? A kocsmában hasonló tönkrement életű emberekkel megváltani a világot hatvan évesen, és tíz évvel korábban kiköltözni az utca végére (temető), mert a kocsmában jobb, mint otthon?
2018. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Puha ajkú,így most már jobb?
2018. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Mindkettőben volt részem.

A különbség: az egyik a háború, a másik a béke.

2018. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene olyat elvenni akit nem szeretsz? Egyébként egyértelmű. Akit szeretsz azzal boldog is vagy, akit nem annak a jelenléte is idegesít, fáraszt, bosszant, stb.
2018. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeretsz: boldogság, kiegyensúlyozottság, tervek (a gyerek felnövése után is), elégedettség... - aztán a pofon, mikor kiderül, hogy annak, akivel már 10+ éve együtt vagy, és akivel az életedet tervezted leélni, talán két hete van még hátra (annyi sem volt).


Akit nem: feszültség, otthonkerülés, pótcselekvések (pl. munka látástól vakulásig), viták, kimerültség - és a pofon, mikor rájössz, mekkora hülye voltál, hogy hibázhattál ekkorát.

2018. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

SzDG-hez: Nálad a háború azzal folyt, akit szerettél, a béke pedig, akit nem?

Lehet, félreértettem.

2018. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég egyértelmű: amikor már nem szerettem onnan volt a háborús övezet. A mostani párommal megvan a szerelem, a Z összhang, az otthonunk a béke szigete...
2018. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszi, így ok.

Arra gondoltam, hogy próbáltad azt is, hogy egyáltalán nem szeretted, tehát kezdetekben sem.Igazából azért kérdeztem rá, mert sokszor olvasom, nagyon korrekt válaszokat adsz.

Most olyan helyzetbe kerültem, ami nagy döbbenetet okozott számomra. Elváltam, nagyon megviselt az egész.Nem merek új kapcsolatot kezdeni.Megkeresett egy régi ismerősöm, ő is elvált, megkérdezte, mit szólnék, egy kölcsönös tiszteleten alapuló kapcsolathoz.

De nem állt szándékomban offolni a kérdést, s hogy arra is válaszoljak, el sem tudom képzelni, hogy lehet együtt élni olyannal, akit nem szeretünk.

2018. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!