Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zavar másokat az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar másokat az, hogy fiatalon lettem feleség?

Figyelt kérdés

Tavaly házasodtunk a férjemmel, előtte három évig jártunk. Nem volt éretlen döntés. Most már mindketten dolgozunk, együtt éltünk már korábban is, mert ő örökölt lakást. Teljesen elégedett vagyok az életemmel, de sokan, ha megtudják, hogy férjnél vagyok, akkor szinte egyből lesajnálnak vagy okoskodnak, hogy úgy is hamar elválunk, éljem ki magam,stb... Akik régóta ismernek azok is sokszor tesznek megjegyzéseket. Nagyon zavar. Mit tudnék kezdeni a beszólásokkal?

21/l



2018. febr. 18. 13:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
22 évesen mentem férjhez és most leszünk 10 éves házasok. 13 éve vagyunk együtt es van egy 4 éves kislanyunk. Én szerencsére nem találkoztam ezzel a jelenséggel. Nem bántam meg, hogy fiatalon mentem férjhez. Boldogok vagyunk együtt. Ne foglalkozz senkivel. Mi 18 évesen jöttünk össze ès legszívesebben már egy hét múlva összehazasodtunk volna. Ja és nem egy pár van a környezetünkben, akik idősebben házasodtak és már el is váltak.
2018. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez egy tök jó dolog! Én is örülnék egy ilyen feleségnek!
2018. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mert az emberek félnek vágy bánnak sokmindent. Valószínüleg magukból indulnak ki. Én nem tartom jónak az “éljük ki magunkat” mert régen sem ez volt a módi. Pláne hogy folyton a jelenkor rákfenéiről beszülnk, de azért támogatjuk is az arra vezető utat. Kicsit vicces ez valahol.

A legtöbb ember magából indul ki. Szerintem ezért mondjak. Enis 21 évesen szakítottam az első szerelmemmel de az ugynevezett utána soron következő “kiélést” inkább passzolnám. Elev rossz élmények, csalódásokkal övezett út a kiélés útja ami inkább a kiégéshez vezet. Gyorsan rájöttem tehát, hogy biztos társra vágyom. 26 évesen meg is leltem. :) ne bánj semmit, de ne is érezd magad rosszul ha ezt mondják. Minden ember csak a maga életét fújja. Ez is csak ezt bizonyítja! Szerintem igazán szép sőt a legszebb, ha valaki egy életet leél valaki mellett. Ennél szívmelengetöbbet nem tudok elképzelni. Remélem Veletek is így lesz, és nagyon sok Boldogságot kívánok Nektek és a jövendőbeli családotokhoz.

2018. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ferjed 40 eves?
2018. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozol velük, mást nem nagyon tehetsz.


Amúgy meg a tapasztalat miatt teszik. Vannak ellenpéldák, de az ismeretségi körömben 10-ből 1 "18 éves kislány és 30-as férfi kapcsolata" témájú eset végződött jól. A többiben mind-mind megszívta a lány, néha a férfi is és csak rossz dolgokat szült. 26/N

2018. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, nálam is ugyanez a helyzet, a korunk is stimmel.

Egyszerűen nem tudják elfogadni hogy nem egy "tini csaj" vagy, mint akik az utcán vinnyognak a pasikról.

Én magam és mások is érettnek tartanak, okkal.


Szerintem nincs ezzel baj, legalább ha fiatalon rontunk el valamit, később nem követjük el ugyanazt. Ezzel talán egy életet, vagy egy családot mentünk meg magunktól.

2018. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ilyenkor meg kell mondani, hogy semmi köze az illetőnek a magánéletetekhez. A vélemény olyan mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másiké:)


Ne foglalkozz ezzel, engedd el, csak irigyek.:) Én 25 voltam mikor férjhez mentem, a férjem meg 22. Nekünk is volt aki mondta a magáét, de leszartuk magasról, csak savanyú volt a szőlő, mert ő épp akkoriban szakított, mert elhagyta a csaja másik pasiért és nyomta a marhaságait a férjemnek. Másik csajtól aki mondta a "jókívánságokat", hogy a kapcsolatunk nem fog sokáig tartani, azóta már elköltözött a férje. Nekem is volt pár ismerősöm akik látványosan leráztak miután összeházasodtunk, volt 1-2 megjegyzés is arra, hogy fiatalok vagyunk még a házassághoz meg ilyenek. Had ne mondjam, hogy mind 25 éves szingli csaj volt akik nyavajogtak, hogy nem találnak párt. (ez amúgy azóta se változott, csak már 32 évesek) Úgy érzem nem véletlenül vannak most is egyedül.


Azóta is együtt, 8. éve már :) 32/N-29/F

2018. febr. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha meg 35 lennél, akkor az lenne a baj, hogy mi van, eddig nem akart elvenni? És hogy húzzatok bele a gyerekcsinálásba, mert milyen már 40 évesen szülni... van, aki mindenbe beleköt, mert bele akar kötni.
2018. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Cila-Bila ***** válasza:
Igen , igazad van ez a trendi szexuálisan kiélni aztán házasodni, utána meg válni,Élni és kiélni magad az kettő. A kiélésnek egy kissé negatív felhangja van. Az alkoholos kiélés halálhoz, az evéssel kapcsolatosan elhízáshoz, a szexuális kiélés váláshoz, szexuális érdektelenséghez vezet.Normálisan a házasság ideje kellene hosszabb legyen, mint a "kiélés" időszaka, de ma fordítva megy eléggé nagy arányban. A 30utáni férfiak szexuálisan "fáradtan" lépnek házasságra, ezért hamar elvesztik a párjuk iránti érdeklődésüket, állandóan újabb erősebb ingerekre van szükség, aztán jön a félrelépés és a válás.
2018. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!