Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zavar másokat az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar másokat az, hogy fiatalon lettem feleség?

Figyelt kérdés

Tavaly házasodtunk a férjemmel, előtte három évig jártunk. Nem volt éretlen döntés. Most már mindketten dolgozunk, együtt éltünk már korábban is, mert ő örökölt lakást. Teljesen elégedett vagyok az életemmel, de sokan, ha megtudják, hogy férjnél vagyok, akkor szinte egyből lesajnálnak vagy okoskodnak, hogy úgy is hamar elválunk, éljem ki magam,stb... Akik régóta ismernek azok is sokszor tesznek megjegyzéseket. Nagyon zavar. Mit tudnék kezdeni a beszólásokkal?

21/l



2018. febr. 18. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
mert nem szokott jól működni a többségnek.
2018. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik füleden be, másikon ki, sajnos ezen kívül mást nem tudsz tenni. Ez társadalmi szintű beállítódás, ma már más világot élünk, nagyon sokak számára felfoghatatlan, hogy valaki ilyen fiatalon átgondoltan házasodik, régen ez teljesen természetes volt. Nem csak a párkeresés alakult át, és az elköteleződés tolódott ki, de a legtöbben nem is engedhetik meg maguknak ilyen fiatalon a saját lábra állást, a házasságot. Sokakból a meglepődöttség szól, másokból az irigység, és ebből adódóan a rosszmájúság. Idegenek, távoli ismerősök megjegyzéseivel egyáltalán ne törődj, aki viszont régóta ismer, vagy közelebbi ismerős, azt nyugodtan tedd helyre, nehogy már rendszeresen beszólogassanak. Egyszer oké, de álljanak le, a te életed, és úgy éled, ahogy akarod.
2018. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Nagy az esély rá, hogy a férjed simán kúrogat majd összevissza a hátad mögött, mert nem élte ki magát.
2018. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kösz 2-es!

3-as, pont erről beszélek... A férjemnek már egyébként is volt ideje kiélni magát előttem,mivel 30-as.

2018. febr. 18. 13:52
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy fontos tapasztalat. Az emberek szerintem bizonytalanok és nem tudják kezelni, ha valakinek másképp jó, mint nekik. Ugyanezt csinálják mindennel. Nekem nem volt hosszú ideig és ugyanez ment. És ugyanezt kapja mindenki aki eltér.


Szerintem az történik, hogy valahogy nem tudja kezelni a tudatuk, hogy lehet egyszerre többféle dolog is jó. Tehát az is lehet jó, hogy te megházasodsz és az is lehet jó, hogy ő nem. És azt sejti, hogy vagy te csinálod jól vagy ő. És ha te, akkor ő nem. És nem érti.


De olyan is van, hogy ha neki jó, akkor azt érzi, hogy mindenkinek így kellene, mert így A Jó. És akkor nem érti más miért nem és azt gondolja nekik meg rossz.


Bonyolult ez.


De szerintem a fő tanulság, hogy magadra figyelj és próbálj te nem ilyen lenni másfajta életekkel. Mert ennyire könnyen el lehet rontani más kedvét.

2018. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%

Pár év múlva rájössz, hogy még nem is éltél, nem volt fiatalkorod, és rengeteg minden kimaradt az életedből.Pláne ha gyerek is lesz.

Nincs kellő tapasztalatod, és érettséged.

Ha nem a férjed, akkor majd te fogsz félremenni, éppen azért amiket leírtam.

2018. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

#6 az élet nem arról szól, hogy minden begyűjtsünk, hogy ne maradjon ki valami. ez, ha valamire jó az pont valami elégedetlenség lenne.


mellesleg aki nem házasodik hamar vagy nem lesz gyereke hamar, annak is kimarad valami. soha nem tudja milyen lenne húsz évesen ezt átélni.


ez igaz a kiéletlenségre is. aki kevés vagy egy kapcsolatban bontja ki a szexualitását az valami egyedit át él, amit az olyan élethez képest amiben több van ezekből.

2018. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

még #6-nak. oda kellene eljutni, hogy arra ráérezni, hogy nem tudjuk jobban, hogyan kell másnak élnie. és ezt mondom 39 éves fejjel. amit látok az az, hogy senkinél nincs a recept arra, hogy hogyan kell jól csinálni. mindenki bukdácsol és kísérletezik.


szerintem a szép az, ha egymást próbáljuk a maga irányában segíteni. pl a kérdezőt abban, hogy ezen a formán belül, hogyan lehet jól. mert szerintem lehet. (mármint ha valami problémája lenne azon túl, hogy mások negatívkodnak vele, mert úgy tűnik amúgy jól van :D)

2018. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem zavar. :D komolyra fordítva a szót, én is ilyen fiatalon jöttem össze a párommal, fél évre rá összeköltöztünk és 13 éve élünk együtt. Minden rendben van köztünk, egyikünknek sem az első párkapcsolata. Mondhatom, hogy kiéltük magunkat előtte és együtt is élünk, bulizunk, utazunk stb. Nem érdekel mások véleménye, sosem érdekelt. Le kell carni magasról mindenkit. Neked is ezt tanácsolom.
2018. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az emberek többsége, szexelni akar össze-vissza. Ők nem hiszik el, hogy ti nem akartok. Ma már az a trendi, szexuálisan kiégtél, akkor házasodjál.
2018. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!