Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmenthető még ez a házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető még ez a házasság?

Figyelt kérdés

12 éves házasok vagyunk, van egy fiunk. Közös erővel elrontottuk a házasságunkat. Mindketten tettünk érte, hogy elhidegüljünk egymástól. Ősszel azt mondtam neki, hogy elválok, nekem ez nem megy. Ekkor sírt, hogy próbáljuk meg még egyszer. Adjunk 1 évet magunknak. Belementem, úgy gondoltam, ennyivel tartozom neki. Menet közben megismerkedtem egy nős férfival, ahol hasonló a helyzet. Rengeteget beszélgettünk, éjjel-nappal. Találkoztunk is személyesen is, pár csók elcsattant, de más nem történt. Majd mindketten megijedtünk a helyzettől, megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk. Viszont tudom, hogy ő is többet érez irántam, mint kellene és én is. Küzdünk az érzéseink ellen, mellette meg otthon próbáljuk a helyzetet rendbe hozni.

Most a férjem nincs itthon, külföldön van. És borzasztó, hogy egész jól elvagyok nélküle. Nem tudom, mi lesz a vége ennek az egésznek.


2018. febr. 8. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Borzasztó, h milyen ostoba emberek vannak...a házasság megmentéséhez mióta kell nős pasikkal kavarni?! Egyszerű vagy, mint a faék, válj el, ne itt sajnáltasd magad.
2018. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Itt nem az a kerdes h megmentheto e hanem az h szeretned e megmenteni:-)Az alapvetoen jo, de unalmas hazassagok menthetoek. Az enyemet konkretan egy szereto mentette meg (akit azota elhagytam) mert o dobbentett ra, hogy en alapvetoen szeretem a ferjem amit mindig is tudtam-De mar nagyon reg ereztem.


Vizsgald meg h titeket megis mi tart ossze? Szereted e ot annyira vele eld le az eleted? Mi most ezen dolgozunk,elkezdtunk kozos programokat csinalni es odafigyelunk egymasra. Nehez, mert az erzeseket nehez visszahozni de megoldhato.


Az is kerdes h a masik pasitol mit szeretnel? Van perspektiva hosszutavon vagy csak fellangolas?:-)


Szoval ezeket magadban kell lerendezned eloszor ahhoz h lepni tudj:-)

2018. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy csak fellángolás. Rávilágított arra, hogy más férfinak is tetszhetek, kellhetek. Akkoriban a férjemtől semmi figyelmet nem kaptam.
2018. febr. 8. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Hűha, h nem szégyeled magad... Javítani a házasságot mi... H mennyi gerinctelen ember van. Szegény párod meg ÉRTETEK gürizik külföldön, te meg otthon “mented a házasságot”. Hmm, persze, h el vagy nélküle, hisz ennél kényelmesebb helyzet nincs. A férj külföldön van, a szeretőm itthon, és egyelőre nincs esély, h a két szék közé ess, a helyzettől függően használod azt amelyiket akarod. Undorító. Bár a “haveroddal” megérdemlitek egymást, mert midketten egy alomból valóak vagytok! Gratulálok! Legalább egy szikra tisztelet lenne a férjed felé, h elhagyod és aztán ismerkedsz. De mondom, elhiszem, hisz ez a legkényelmesebb helyzet!
2018. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Kavarás kavarás hátán...nem világított rá semmire. Nő vagy, persze, h kellesz, de kinek, inkább ez a kérdés.

2-es is csak toldozgatja a semmit...

Mikor tanulják meg az emberek, h amíg tisztességgel le nem zárnak egy kapcsolatot, addig csak olyan embereket vonzanak be, akik hasonlóan nem tudják mit akarnak, hasonló helyzetben vannak ill, csak kihasználják a bizonytalan nőt.

Le kell zárni a rossz kapcsolatot. Aztán tisztességgel feldolgozni, helyére tenni mi lett elrontva stb. Utána szabad csak másik partnert nézni. Amíg ez nincs meg csak futjátok a felesleges köröket.

2018. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem menthető mert te nem abba az irányba húzod a szekeret.
2018. febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik odakint, bulizik, síel. És a haverjával ment, nem velem, mert velem oda nem menne. Ezt az arcomba közölte.
2018. febr. 9. 06:07
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Akkor elnézést, nem dolgozik, hanem elment kiengedni a gőzt. Figyeld, nem akarom védeni, de Ő LEGALÁBB ŐSZINTE, nem kamuzgat össze-vissza. Kerek perec megmondta, h veled nem akar odamenni. Kész. Legyen akkor benned is annyi, h szemébe mondod, h szeretőd van
2018. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Nem tudom, mi lesz a vége ennek az egésznek." Válás. Most már tudod. Mond el neki, hogy megcsaltad, és le van tudva. Hadd találjon magának egy rendes nőt. Bár sajnos nincs sok esélye. :-(
2018. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szar házasságokból csak a szexbe lehet menekülni. Kb. többet nem is ér egy kapcsolat, mondom ezt 17 év házasság után. A lelkem kidolgoztam, güriztem hogy jó legyen minden, aztán mégis én lettem a rossz. Érzelmileg mindent beleadtam, aztán én lettem a pincsikutya. Ezután rájöttem hogy sosem akarok még egyszer nővel együtt élni. Én már a legelején leszögezem hogy csak szex. Tudjátok mi a fura az egészben? EZ KELL A NŐKNEK! 4 év alatt több mint 20 nővel voltam, és most jön a slusszpoén: min házas volt. Kedves Uraim! Így pedálozzatok ti is otthon, vegyetek szép virágot meg ajándékot a feleségeteknek...aztán én meg... :)
2018. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!