Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan dobhatnám fel együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobhatnám fel együttléteinket a férjemmel?

Figyelt kérdés

Általában pont akkor van hozzá kedvünk,amikor a másiknak nincs. Kicsit unalmas és egyhangú a szex,sokszor szeretek csak túlesni rajta. Muszáj lenne felpörgetni a szexuális életünket,mert mindketten fiatalok vagyunk és nem akarom,hogy pont a szex miatt romoljon meg a kapcsolatunk,mert fülig szerelmes vagyok és soha nem találnék hozzá fogható férjet.

28N


2018. jan. 24. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Az én férjem az új, k....vás fehérneműket szereti rajtam pl. és most elkezdtem szerepjátékos ruhát is meglepinek bevetni. Bejött neki is, és ezáltal, hogy ő is új módon közelített meg engem, nekem is.
2018. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

"Kicsit unalmas és egyhangú a szex,sokszor szeretek csak túlesni rajta... mert fülig szerelmes vagyok"


hát nemtom, ha én szerelmes vagyok ŐSZINTÉN valakibe, akkor nem érzem azt, hogy csak túl akarnék esni vele a szexen.


"Általában pont akkor van hozzá kedvünk,amikor a másiknak nincs."

másrészt ez szerintzem nem véletlen!


"és soha nem találnék hozzá fogható férjet"


oh, dehogynem! soha ne mondd, hogy soha!


tök sivár az életed vele ezek alapján, nemtom miért tartod akkora főnyereménynek a csávót!?

2018. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Vegyetek be 1-2 pasit
2018. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Érdemes talán felkeresni egy szexuálpszichológust.
2018. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1. Köszi :) Egy próbát megér,jó lenne ha beválna.

2. Már több,mint 10 éve vagyunk együtt,szóval szerintem nem akkora probléma,hogy otthagyjam őt emiatt egy másik pasiért. Senkit nem tudnék így szeretni. A szexet gondolom fel lehet valahogy dobni,az utóbbi félévben lett ilyen,így nem mondanám,hogy béna lenne. A szex persze fontos,de nem vagyok ösztönlény,hogy borítsak miatta.

3. Nem akarunk mást bevonni.

2018. jan. 24. 15:30
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem sem kell új ember neked, hiszen ezen kívül minden működik.


Próbáljatok új pózokat, pezsditsétek fel az elöjátékot, próbáljatok meg érdekesebb helyeken szexelni, érdekesebb időkben (reggeli zuhanyszex) vagy bármi más. Vagy tervezzetek egy napot, ami csak rólatok fog szólni (azért h mindketten akarjátok)

2018. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
És azt miért nem lehetett beleírni már a kérdésbe, hogy kilenc és fél év után romlott a helyzet? Sok oka lehet. Munkahelyi stressz, érzelmi elhidegülés, egy vonzó új kolléga... Egy szakember segítségével könnyebb kideríteni.
2018. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk az is segített, hogy tilosban nyomtuk, nagyon szokatlan helyen. (A tilos abból fakadt, hogy az egyik gyerek az istennek nem akart elaludni, de mi meg nem akarunk még órákat fenn lenni, így kiosontunk a fürdőbe, mert ott magunkra tudtuk zárni az ajtót, és a mosógépen csináltuk, ahol előtte soha. És klasszisokkal jobban élveztem, mint az ágyban.) Például. De volt már más hasonló is.
2018. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem, hogy új ember kéne ide, a leírás alapján csak kicsit ellaposodott a dolog.


A helyedben én a férjemmel együtt szétnéznék egy szexshopban, vagy vennék igazán kvás ruhákat (kínain olcsó és célnak az is megfelel), a lényeg, hogy legyen benne valami játékos közös dolog.


Én párom pl teljesen megőrül tőle, ha én "parancsolok neki" hogyan nyaljon vagy ilyesmi, pedig ilyenkor is tök ugyanazt csináltatom vele, amit magától is tenne, de őt izgatja ez. :D Nem kell feltétlenül nagy dolgokra gondolni, elég valami egyszerű szokatlan is, ami kizökkent.

2018. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%
Biztos, hogy amúgy minden Ok? Szerintem nincs ilyen, hogy csak a szex nem stimmel. Ha gond van a szexszel, az sosem maga a probléma, hanem csak tünet. Így nem fog segíteni se a szexi fehérnemű, se a szerepjáték se a segédeszköz, se az orgia. A párkapcsati problémát rakjátok helyre. 10 év alatt sokat változhattatok. Néha nincs olyan érzésed, mintha egy idegen lenne a férjed? Lehet, hogy egy kicsit újra meg kéne ismernetek egymást. És mi az, hogy nincs kedvetek a szexhez? 10 év alatt nem tanultátok meg felizgatni egymást? Talán pótolni kéne.
2018. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!