Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a férjem ennyire nézi a szomszéd lányt?

Figyelt kérdés
Nemrég költözött a szomszédunkba egy lány, nem ronda, de elég kövér, viszont hatalmas melle van, amit nem szégyell közszemlére tenni... A férjem nagyon furán viselkedik, már rászóltam emiatt, de csak nem marad abba. Mikor meglátja ezt a szomszéd lányt, akár földrengés is lehetne körülötte, nem érzékelné csak lemered és bámulja. Az sem zavarja, ha ott vagyok, múltkor együtt voltunk bevásárolni a közeli Sparban és ott is ott volt a lány, a férjem pedig követte a sorok között. Volt már, hogy megnézett más nőket, de nem ennyire. Tudom, hogy hűséget fogadott, nem vakságot, de mivel ennyire szélsőségen méregeti a lányt, félek, hogy szintet lép ez a dolog... Mit tegyek, hogyan állítsam le?
2018. jan. 17. 15:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

Az arcában merül el, vagy a melleiben?

Csak mert azt írod, hogy mindig kiteszi a csöcseit.

Ha valóban ANNYIRA dekoltált, már nem azért, de még a nőknek is nehéz levenni a szemét egy másik nagy mellű nő dekoltázsáról. NA mot gondolhatod, hoyg akkro egy férfi, akinek a periférikus ltása is rosszabb átlagban mint a nőké, szerencsétlenek ezért nem tudják még leplezni sem úgy a megbámulást, mint mi nők.. :D


Szóval a kérdés bár mellékesnek tűnik, de ha csak megnézi a melleit, hát legközeleb feltűnően dobj hozzá egy papírzsepit, és mondd neki, hogy törölje le a nyálát. Hátha akkor észreveszi magát... :)))


Az én páromma mi csak 1-2 hónapja voltunk együtt, és az egyik csaj a kollégiumba mindenhova konkrétan félig kipakolt mellekkel járt.

(Pedig az enyém nagyobb is, de nem teszem így közszemlére, engem zavar a bámulás :D)

Akkor engem is idegesített ez, mert nagyon észrevehető volt, szóltam is érte, hogy láttam jól konstatálta a helyzetet. Ő utána azért abbahagyta, bár volt hogy én meg az ő sportos és félpucér, tetkós szobatársánál játszottam be ugyanezt, hogy észrevegye, milyen is. Egyébként abbahagyta. :)

26N

2018. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Mi is több éve vagyunk együtt a párommal. Ő is csinált ilyeneket, bárhogy szóltam neki, bármilyen szépen kertem, hogy hagyja abba nem használt semmit....több hónapig már annyira rosszul esett, hogy elsírtam magam előtte, még ez se hatotta meg, hát fogtam magam, és úgy kezdtem el viselkedni ahogyan ő. Én is felvettem ezt a viselkedést, és az ellenkező nemnél eljátszottam, hát mit mondjak, eléggé zavarta őt is ez a dolog, és így végre megértette, hogy milyen érzés is...
2018. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem nyalogatja a száját, akkor nincs okod aggódni. Az ilyen keblektől a férfiak újra gyermeki ösztönlényekké válnak.
2018. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Azért álljunk már meg egy kicsit. Teljesen természetes, hogy megnéz másokat, ahogyan mondtad, Te is megnézed a férfiakat. Nincs is ezzel semmi gond szerintem. Nézze meg egyszer, csodálkozzon rá, hogy jézusom, de azért ez, hogy a boltban is követi a sorok között, szerintem elég durva. Ez már engem is zavarna. Ha a szóból nem ért, én is eljátszanám ugyanezt más férfival. Megtudná, hogy milyen érzés.
2018. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
És a csaj hogy áll hozzá?
2018. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezért tartom túlzásnak.

A lány (ahogy én látom) sehogy sem áll hozzá, odaköszön és megy tovább.

2018. jan. 18. 15:06
 17/21 anonim válasza:
40%
Az a baj, hogy a férfiak többségét a farka irányítja, a szíve pedig nem is érdekli. Főleg, ha fiatal jónő kerül a képbe. Ha nem tudod megbeszélni vele, inkább hagyd ott, mert ebből csak megcsalás lesz, ha nem teszel semmit. Neki kellene megértenie, hogy ez neked rosszul esik.
2018. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyfokú tiszteletlenség veled szemben. Megaláz a viselkedésével. Én ezt így megmondanám neki.
2018. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy neked kis melled van, és ő mindig nagyra vágyott volna?Csak találgatok...Elhiszem, hogy bánt, de azért a csajnak se lehet szólni, hogy dugja el a melleit...A férjednek inkább, hogy ne bámulja már olyan feltűnően, mert megalázó, másrészt meg a csaj is gondolhatja, hogy bejön a férjednek,és esetleg kikezd vele...
2018. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Neked mekkora?
2018. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!