Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a férjem ennyire nézi a szomszéd lányt?

Figyelt kérdés
Nemrég költözött a szomszédunkba egy lány, nem ronda, de elég kövér, viszont hatalmas melle van, amit nem szégyell közszemlére tenni... A férjem nagyon furán viselkedik, már rászóltam emiatt, de csak nem marad abba. Mikor meglátja ezt a szomszéd lányt, akár földrengés is lehetne körülötte, nem érzékelné csak lemered és bámulja. Az sem zavarja, ha ott vagyok, múltkor együtt voltunk bevásárolni a közeli Sparban és ott is ott volt a lány, a férjem pedig követte a sorok között. Volt már, hogy megnézett más nőket, de nem ennyire. Tudom, hogy hűséget fogadott, nem vakságot, de mivel ennyire szélsőségen méregeti a lányt, félek, hogy szintet lép ez a dolog... Mit tegyek, hogyan állítsam le?
2018. jan. 17. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
Mit tudsz tenni? Semmit. Mások nézését nem tudod irányítani.
2018. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Fogalmam sincs mit kell ilyenkor tenni. Esetleg próbáld megbeszélni vele, mondd el hogy mennyire zavar ez téged.
2018. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mondtam, de olyan, mint valami kattant, mikor meglátja. Tényleg csak lemered és bámulja. Nem a nézését akarom irányítani, nem 3 hónapja vagyunk együtt, nem 18 éves vagyok, tudom, hogy megnéz másokat (én is más férfiakat), na de azért ez már sok szerintem.
2018. jan. 17. 15:38
 4/21 A kérdező kommentje:
És pont emiatt félek, hogy nem is marad ennyiben a dolog. Emiatt zavar.
2018. jan. 17. 15:39
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
most mégcsak nézi,majd rányomul és dugja is.elég nagy paraszt,te már nemérdekled.
2018. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
Hízz meg te is.
2018. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Uristen. Es ilyen hapsikkal kepesek egyesek egyutt maradni....
2018. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez egy új dolog, a lány 2 hónapja költözött ide, mi pedig 17 éve vagyunk együtt, 10 éves házasok, 2 pici gyerek. Eddig semmi ilyen gond nem volt... Nem gondolom, hogy rögtön a válás a megoldás.
2018. jan. 17. 16:24
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
A férjed megbolodnult egyébként? Mit mondott, miért bambulja ennyire a csajt?
2018. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Beszélj vele nyugodtan, higgadtan, alapozz az empátiájára, ha van neki. Értse meg, hogy bár érthető, ha megnéz valakit, túlzásba viszi és aggódsz, nem esik jól. Adsz is valamit és kérsz is valamit, így korrekt. Remélhetőleg észreveszi magát.
2018. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!