Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 35 alatt férfiak! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 alatt férfiak! Nálatok tényleg az lenne az ideális, ha ti sokat keresnétek, míg a feleségetek htb lenne vagy félállásban dolgozna?

Figyelt kérdés
Nem brit, hanem amerikai tudósok kimutatták, hogy az Y generációs férfiak többsége az egykeresős családban érezné magát férfinak, ahol feleség otthon van és vezeti háztartást. :D
2017. dec. 29. 10:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha a fizetésem megengedné azt a luxust, hogy az asszony ne dolgozzon, akkor ki kérném a véleményét. Én úgy gondolom, hogy minden nő inkább végezne otthoni munkát, mint a munkahelyén a sok depressziós, frusztrált, idegbeteg ember közt ő maga is idegronccsá váljon. Ez csak az ő érdeke.
2017. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
#11 Minden nő "nkább végezne otthoni munkát"? Jó vicc. Én például szeretem a munkám az összes stresszel együtt, ami vele jár, folyamatosan fejlődök szakmailag, csomó sikerélményt ad és jól is keresek vele. Ezzel szemben inkább felkötném magam az első fára, minthogy háztartásbeli legyek, hamar megőrülnék tőle. A barátnőim, ismerőseim 90%-a ugyanígy van ezzel. Akkor hogy is van ez? Mellesleg a párommal külön-külön is keresünk annyit, hogy a másiknak ne kelljen dolgoznia, de eszünkbe se jutott volna soha feladni a munkánkat.
2017. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És a többi tíz százalék pedig szeretne otthon maradna. Ezzel nincs is semmi baj, csak anyagilag kiszolgáltottak lesznek.
2017. dec. 29. 11:57
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
nem kell felháborodni. ott írtam, hogy ki kérném a véleményét. Ha idegroncs akar lenni akkor engedném.
2017. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Miért csak a nőkről feltételezed, hogy tönkreteszi őket a munka?
2017. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

nem mondtam, hogy minket nem. Azthiszem a munka fogalmával sem vagytok tisztában. Aki szereti amit csinál az nem dolgozik.

Ez csak egy felajánlás, mivel szeretem a párom és képes vagyok ilyen áldozatot hozni, hogyha elégedetlen a munkájával akkor addig otthon legyen. Aki lepontozott feltételezem egy irodában melegeti a pitsáját és potrohát növeszt. Véletlenül sem gyártósoron dolgozik.

2017. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mikor nekem nem ugy alltak a dolgaim a parom "eltartott". Ha neki nrm lennr jo, akkor en ugyanezt tennem erte nőként. Most azon dolgozunk h beinduljon a vallalkozasom es mellettem tudjon majd dolgozni, ne kelljen tavol legyunk egymastol..
2017. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális.Az ,hogy mindenki a maga dolgát teszi a világban.Vajon miért van ennyi csonka család mostanában?A nemi szerepek eltörlése miatt....a férfiak nem tudnak férfiasak lenni a nők meg elférfiasodtak.Tudom tudom,hülye vagyok meg stb,nyugodtan lehet fikázni,attól a tény tény marad...
2018. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!