Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyire hasonlítotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire hasonlítotok a párotokra személyiségben?

Figyelt kérdés
Mi a férjemmel sokszor úgy érezzük külön bolygón élünk. Persze sok hasonlóság is van, de elég sok különbség is. Ha a 100%ot vesszük teljes hasonlóságnak, Ti hány %-ot adnátok magatoknak?
2017. nov. 17. 07:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, az első felével totál jellemztél minket is. :D Írjatok még, jo olvasni, ki hogy áll hozzá! :)
2017. nov. 17. 09:54
 12/20 anonim ***** válasza:

99%.


Az 1% különbség abból adódik, hogy ő bárkivel pillanatok alatt képes poénkodni, beszélkedni, én meg azért alapjáraton nem ilyen vagyok, csak ha velem van.

De minden másban amúgy egyezünk, és ez nagyon jó. Az exemmel 1% hasonlóság sem volt.

2017. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A párválasztásnál szerencsés ha van közös kapcsolódási pont mivel a különbözőségek csak ideig-óráig tolerálhatók. Hasonlítani nem kell mert azért vagyok egy másik emberrel, hogy ne magammal legyek. Ez a külön bolygó érzés meg meglesz egy életen át, függetlenül h kivel vagy együtt. Ez inkább a személyiségeddel kapcsolatos és nem azzal, hogy milyen a párod (te érzed így -> minden dolog olyan az életben, amilyennek megéljük)
2017. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Személyiségben ég és föld. Rajta nem látszanak az érzelmek, pedig belül vannak (mostanra már tudom). Türelmes és alapvetően jóindulatú, velem szemben nagyon adakozó, viszont rajtam kívül más emberekkel nem túl együttérző. Nagyjából mint egy jégcsap. :D Én viszont nem vagyok türelmes, minden érzelmemet tudja, és sokkal empatikusabb is vagyok és érzékeny, átérzem mások problémáit. Viszont sokszor egy adott eseményre vagy dologra hasonlóan reagálunk, mindketten a biztonságot keressünk, a véleményünk nagyon gyakran egyezik így. Az ízlésünk pedig 1-1 apróságot leszámítva eléggé azonos. Ez amúgy vicces leírva, anno nekünk néhány nagyon kívülálló nem adott sok esélyt. Nem tudom mire alapozták ezt a dolgot, talán azért, mert egyikünket sem ismerték mélyrehatóan.

Viszont a családomban több évtizedes házasságok vannak, és ők is ilyen külön bolygós, sőt, külön Naprendszeres típusok:D:D

2017. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem sokban.


Amit szeretünk mindketten:

- bújni

- ölelkezni, szeretni

- utazni

- új élményeket szerezni és ételeket kóstolni


De ezen kívül semmiben szinte, az ő esze vág, mint a penge, okos, nagydumás, nyílt, türelmes, megfontolt.

Én zárkózottabb vagyok sokkal, sok minden nem érdekel (de ami igen, abban én is perfekt vagyok), és hirtelen haragú, érzelemvezérelt.


Viszont kiegészítjük egymást, és nagyon ritkán veszekszünk, meg ennek ellenére is szuperjókat beszélgetünk bármiről.

2017. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kb 80%-ban hasonlítunk. A fontos kérdésekben szinte teljesen egyetértünk, a jó és rossz tulajdonságaink között is sok átfedés van.
2017. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy 90%-ot adnék a hasonlóságra.


A véleményünk fontos dolgokban teljesen egyezik(házasság, gyerektéma, pénzkezelés, házimunka, 2 keresős családmodell).

A személyiségünk, az életvitelünk részben hasonló, részben viszont teljesen külön világ. Pont annyira hasonlítunk amennyire kell ahhoz, hogy a kapcsolat teljes mértékben működőképes lehessen, és pont annyira különbözünk, hogy ne legyünk unalmasak egymás számára évek után sem.:)

2017. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17 vagyok. Szívesen kifejtem ha gondolod. Elsőre nem akartam regényt írni:)
2017. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Gondolkodásmódban,az élethez való hozzáállásunkban ,mind anyagi mind emberi szempontból nagyon(százalékot nem tudok írni)hasonlítunk a férjemmel,de a természetünk sok mindenben különbözik.
2017. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sok mindenben hasonlítunk: türelmesek, odaadóak, igyekvők, aszociálisak, érzékenyek, érzelmesek, alaposak, az ágyban temperamentumosak vagyunk. Különbségek: családi hátterünk, az ebből fakadó szokásrendszerek. Amúgy nagyon egy húron pendülünk, kb mintha egymásnak lettünk volna teremtve.
2017. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!