Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyire hasonlítotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire hasonlítotok a párotokra személyiségben?

Figyelt kérdés
Mi a férjemmel sokszor úgy érezzük külön bolygón élünk. Persze sok hasonlóság is van, de elég sok különbség is. Ha a 100%ot vesszük teljes hasonlóságnak, Ti hány %-ot adnátok magatoknak?
2017. nov. 17. 07:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%
Én nem sokban. Barátnőm alapvetően önző személyiség, és nem sok jó indulat szorult bele. És viszont kedves vagyok, empatikus és bőkezű. A lánnyal már megszüntettem a bőkezűségemet, de azért kedves vagyok vele.
2017. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk minimum 70%...
2017. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
25%

Baráti párommal 83% körül.

Szerelmimmel 99%+ emberileg.

2017. nov. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudnék pontos százalékot mondani, az biztos, hogy releváns kérdésekben (párkapcsolat szerepe-jelentősége, pénz, család, életmód, lakással kapcsolatos dolgok, gyerekek, sport) egyezik a véleményünk. Szerintem olyan 80% biztos.
2017. nov. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
91%
90% felett nagyjából.
2017. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire. Teljesen különbözünk. Vagy veszekszünk vagy imádjuk egymást.
2017. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Fontos kérdésekben egyezünk, életfelfogás, család, pénz, gyerekek. Lényegtelen dolgokban nem egyezünk. Én kávézok ő nem, ő lustább mint én stb
2017. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
A fontos dolgokban ugyanazon a véleményen vagyunk, de sok apróságban is rengeteg a közös, meg is lepődtünk ismerkedéskor, hogy ennyi mindenben egyetértünk. Illetve a kapcsolat alatt is volt 1-2 dolog, amit átvettünk egymástól (pl.: hobbik), így már ez is közös. Százalékban szerintem olyan 85-87 körül.
2017. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A hárommal, gyakorlatilag, csak a hobbiba egyezünk. Más társadalmi helyről, más értékrenddel, felfogással, neveltetéssel kerültünk össze. Ettől függetlenül, nagyon jól megvagyunk. Nagy vita, veszekedés soha nem volt közöttünk.
2017. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Személyiségben annyira nem, de a véleményünk rengeteg dologban egyezik. A világot, az embereket nagyjából hasonlóan látjuk, csak kicsit máshogy állunk hozzá. A párom nagyon álmodozó típus, én kicsit jobban a földön járok. Ő sok mindenbe belekezd, sok mindent eltervez de ritkán fejezi be, én kevesebb dolgot csinálok, de abban maximalista vagyok. Ő sokszor hagyja, hogy kihasználják, segít olyan embereknek, akik konkrétan sz.nak a fejére. Én is szeretek segíteni másoknak, de azért nálam van egy határ.

Viszont mindketten nagyon pozitívan gondolkodunk. Nem hagyjuk, hogy bárki azt mondja nem vagyunk valamire képesek. Határozott emberek vagyunk. Az anyagiak egyikőnket sem érdeklik, stb stb. Szóval a lényeges dolgokban mindig egyet értünk, a hozzáállásunk hasonló, 1-2 kisebb dolog van csak, amiben különbözünk, de abban ég és föld vagyunk.

2017. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!