Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Általában az okos és jelenték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Általában az okos és jelentéktelen nőket veszik feleségül"?

Figyelt kérdés

Ez az idézet egy magyar írónő könyvéből származik. Én nem értek vele egyet, de várok más véleményeket is.


"Általában az okos és jelentéktelen nőket veszik feleségül, de életük végéig szajhákhoz vonzódnak"


Így szerepelt egészében


2017. okt. 10. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg inkább legyek mások szerint jelentéktelen, mint nem feleségnek való ribike.
2017. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Párom szerint én elég jelentős személyiség vagyok - és okos is. Ahol kell, ott meg szajha.
2017. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%
Ezt ki mondta #12-es? A zoknid?
2017. okt. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#12

Az ilyen nyomik miért hiszik, hogy ide csak hasonló nyomik írnak, akiknek nincs rendes párkapcsolatuk, és megkeseredve köpködnek másokra? Szerinted tényleg nincs ember, aki valakinek úgy jó, ahogy van?

2017. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ezt írta, annak savanyú a szőlő, mert nem kellett a kutyának se.


Nagy eséllyel többre, szebbre tartja magát másoknál, rosszindulatú, irigy, de nem esik le neki, hogy miért magányos. Megkeseredett, csalódott, besavanyodott ember, akinek fáj mások boldogsága, és az, ha a párjaik a törvény előtt is felvállalják a barátnőiket.


Egy okos nő nem ország-világ előtt "szajha", csak a szerelmével az ágyban éli ki a vágyait...vagy egyéb helyeken:)Nem adja ki magát akárkinek. Ebből senki más nem vesz észre semmit, hiszen nem kerülnek annyira közel egymáshoz.

2017. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!