Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Általában az okos és jelenték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Általában az okos és jelentéktelen nőket veszik feleségül"?

Figyelt kérdés

Ez az idézet egy magyar írónő könyvéből származik. Én nem értek vele egyet, de várok más véleményeket is.


"Általában az okos és jelentéktelen nőket veszik feleségül, de életük végéig szajhákhoz vonzódnak"


Így szerepelt egészében


2017. okt. 10. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. De az szerintem is igaz, hogy a ribisebb kinézetű nők, hiszen látszatra gondolom izgatóbbak, életük végéig el tudnak indítani fantáziákat. Nem?
2017. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább okosnak és jelentéktelennek tartom magam,mégis hozzám vonzódik a párom.Remélem,így is marad.:DDDDDDDDDDDD
2017. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Az igazán okos nő otthon, a hálószobában szajha, a külvilág felé meg "jelentéktelen".
2017. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Azokat veszik felesegul, aki tetszik is nekik es a szemelyiseguket is szeretik. Nem latok olyan osszefuggest sehol, hogy a hazassagban elo nok jellemzoen muvelt, intelligens szurke egerek, a szep nok meg butak es maganyosak lennenek :D
2017. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Az a nő, akit megéri feleségül venni intelligens, úrinő és szajha egyben. Csak nem a külvilág felé.
2017. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem aki ezt írta, az egy férfiakból kiábrándult, érzelmileg kiégett, csalódott nő. Ostoba általánosítás a köbön.
2017. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3as fu de jol irtad ez jon be nekemis 34ffi
2017. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azokat is feleségül veszik, akik kierőszakolják maguknak, hogy elvegyék őket. Igaz, tőlük gyakrabban el is válnak.


Egyébként az "író" nem nemspecifikus. Vagy az "írónő" férfi megfelelője az "íróférfi"?

2017. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Aki a külvilág felé nem egy szajha, és nem rakja ki mindenét ország-világ elé, az azonnal jelentéktelen is egyben?!

Szerintem ez egyáltalán nem így van. Maximum a szajhák akarják ezzel nyugtatni magukat, hogy ha már hosszútávra nem kellene a pasinak, akkor különlegesnek érezhessék magukat legalább ezért.


22/N

2017. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Nekem meg azt mondta a nagyi, hogy a jó feleség a konyhában szakácsnő, a nappaliban úrinő, a hálóban szajha.

Életük végéig együtt maradtak a papival. ;)

2017. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!