Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan romolhat el egy házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan romolhat el egy házasság 1 év alatt annyira, hogy válássá fajuljon?

Figyelt kérdés

Van több (távolabbi) ismerősöm, akiknél "dúlt a love", összeköltöztek, majd volt esküvő is, tervezték a gyereket, aztán 1 évvel az esküvő után múlva már el is váltak. Nem tartozik rám, hogy miért, ezért nem vájkáltam a magánéletükben, de azért kíváncsi vagyok, hogy mi siklik ki ilyenkor ennyire, hogy esküvő után ennyire rohamosan megromlik a kapcsolat? Házasodni nem azzal szokás, akit már ismerünk valamennyire, tudjuk, hogy milyen, gondolom már volt téma a közös jövő is, a gyerekvállalás, stb..akkor mi történik esküvő után ilyen gyorsan, ami váláshoz vezet? Én még nem házasodtam, de szeretnék és szeretném, ha jól csinálnám és nem tenném tönkre a friss házasságomat rövid időn belül, ezért vagyok kíváncsi ezekre a "hibákra" (tudom, aki kíváncsi, hamar megöregszik).

Nektek van ilyen tapasztalatotok, sztoritok, amiket biztos forrásból tudtok?



2017. szept. 11. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát mivel ma már minden komolyabb következmény nélkül el lehet válni, igazából ritkán van igazi megfontolás és/vagy tapasztalat a házasság mögött.
2017. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezekben az esetekben nagyrészt nem jó a kapcsolat eleve, unalmassá vált, elhidegültek, és azt hiszik, majd ettől felpörög. Aztán jön a pofáraesés, hogy a hétköznapok ugyanolyanok, mint előtte. Egyébként ezen én is mindig csodálkozom, én 4 éve vagyok férjnél, úgy elrepült 4 év, hogy észre se vettem, 1 év meg annyira semmi, hogy tényleg elképzelhetetlen, mi tud ennyi idő alatt tönkremenni. Valószínűleg az, ami amúgy is tönkre volt menve.
2017. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hat Pl Ordog Nora 7ev jaras utan hazasodott es szerelmes lett az eskuvo utani 1.evben. Van, aki konstans nagy langolast var es ha elmarad,tovabball.Van aki kifaradt kapcsolatot akar feldobni egy eskuvovel es nem jon be.
2017. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezer nem kell házasodni. Minek. Utana ugyis elválnak..
2017. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Együtt kell élni egy jó darabig és ha az működött, akkor a házassággal sem lehet nagy probléma.

Bár a házasság már a mai formájában inkább egy szükségtelen kolonc, ami megnehezíti a szétválást, úgyhogy nem is nagyon értem, hogy mi az értelme?

Jó-jó, tudom! Kell a szép ruha, meg a felhajtás, de annál nagyobb gáz utána egy évre elválni.

2017. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs és remélem sosem tudom meg!
2017. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekik eleve! rossz volt a kapcsolatuk is, csak ciki felbontani az eljegyzést, így házasodjunk felelőtlenül.


Egyetlen gyűrű sem ment meg egy eleve szar kapcsolatot, csak aztán még utóbb a válással is szívhatnak, ahelyett, hogy lefújták voltna az egészet, és keresnek magukhoz illő párt.

2017. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jonnek a mindennapok. Addig minden szép és jo, míg a fiú ugymond csak udvarol a lánynak. Mindenki szépen kioltozve, kinyalva, napi 2-3 órát egyutt vannak. De házasság után jon az egyuttélés, munkábajárás, háztartás, gyerekek. Na itt jon az igazi munka. Nekem is a szomszédomban pont ugyan ez volt a helyzet (gyereket leszámítva, mert tudták, hogy ennek így nincs értelme).

Mi házasság elott már 2 évet egyutt éltunk és sokmindenben kellett osszehangolodni. Nemhiába a mondás: Lakva ismered meg a másikat.

2017. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi 10eve ismertuk egymast,ebben benne volt 4ev parkapcs,majd eskuvo utan 2 ev egyutt eles.Gyerek utan jott ra h meg elni szeretne. (1evig beszeltunk rola h mennyire megvaltoztat mindent a gyerek), es ot megis meglepte. Erre nincs recept.Ha valaki,en azt gondoltam h megfontoltan,a masikat kiismerve hazasodok. Neha ugy erzem szerencse kerdese h vkik szeretik-e egymast a sirig.
2017. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom és remélem nem is tudom meg soha. Mindenesetre mi imádjuk a szürke hétköznapokat. Jöhetne több is...
2017. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!