Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik, hogy egy anya irigy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy anya irigy a lányára?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve együtt vagyunk,szeretnénk összeházasodni jövőre.amikor azonban megemlítettem anyukámnak,hogy nem örülne e neki csak annyit mondott,hogy de....biztos...arra fel kell anyagilag készülni..

Szülői segítséget nem kapunk és nem is várunk el,mindent mi ketten állunk...bem értem miért nem tud örülni..egyszer kétszer hallottam már mikor az élettársának sírt,hogy őt vegye el feleségül..gondolom ezért.

Egyszerűen nem akar velem beszélni erről. Senki nem várja el a támogatást töle csak örülnie kéne,miért nem megy?

Az öcsémet folyton előttem dicséri mennyire sovány,mert tudja,hogy rosszul esik..amikor 70 kgs voltam bántott,hogy kövérvagyok,mikor 40 akkor meg azért ,hogy rossz rámnézni...most is vékony vagyok,de még vékonyabb szeretnék,ezt tudja jól..mindig neki akartam megfelelni és sosem sikerült..most meg azt mondja híznom kellene sokkal jobban néztem ki 70kgsan...mindenki az ellenkezőjét mondja..

Miért nem tud velem örülni??


2017. szept. 9. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Családomban is látom ezt, nagyanyám mindig irigy volt anyumra. Ennek oka az volt, hogy sokkal jobb körülmények között él, mint ahogy ők éltek. Hozzáteszem anya se a készbe ült bele, apával közösen építették ki az egzisztenciát. Most már nem okoz gondot nekik elutazni erre-arra, megvenni ezt azt. Nagyanyám reakciója: "Mennyi volt?", "Megint mentek?", "XY (apa) biztos nagy jól keres, mert te erre nem lennél képes", "Engem nem hívtatok színházba". Szánalmas, de van ilyen.
2017. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

" apával közösen építették ki az egzisztenciát"


Jaj, csak a NAV rá ne jöjjön, hogy évekig csak tisztelettel adóztak.

2017. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Vannak sajnos mérgező szülők igen. Meg aki nem akarja, hogy független legyél tőle, ezért próbál mindenben elbizonytalanítani. Fel kell az ilyet ismerni, és messziről kerülni vele a hasonló beszélgetéseket.
2017. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

" apával közösen építették ki az egzisztenciát


Jaj, csak a NAV rá ne jöjjön, hogy évekig csak tisztelettel adóztak."


Nem mindenki suttyó adócsaló, mint például te ;)

2017. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha te mások kedve szerint fogysz/hízol stb., ott azért van baj a toronyban...
2017. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Letezik,persze.

Bennem is volt egy rossz erzes,tudom ezert kapok itt,lepontozast is vallalom...mikor kamaszodott,elkezdett bulizni jarni...jo lett volna ,ha velem is tortennek meg izgalmas dolgok,nemcsak a munka,a haztartad...

Ereztem ,oregszem,mar csak az var ram,hogy anyos,nagymama leszek,es huss,vege az eletemnek...ennyi volt..


Viszont mikor kirepultek a gyerekek,elkezdtunk mi is koncertekre jarni,szinhazba,furdokbe...rs elmult,ez az"irigyseg"...


Szerintem is azert nem orul a hazassagotoknak,mert ot nem akarja a parja elvenni .

Na meg mar,ha amugy is tobb eve egyutt eltek,nem olyan nagy durranas egy eskuvo.Valahogy masabb volt regen,eloszor egyuttjartunk,eljegyzes volt utana eskuvo,es csak utana koltoztunk ossze...

2017. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De létezik ám. Két nő nem fér össze. Persze tisztelet a kivételnek. :-))
2017. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!