Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti a rezsit, hitelt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a rezsit, hitelt nem számolva mennyiből jöttök ki egy hónapban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 16:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Két felnőtt, 1 gyerek, kb. 500 eFt-ot költünk havonta mindennel együtt. Hitel nincs, rezsi nem sok, van 2 autó.
2017. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kb. 150 ezerből. 2 felnőtt, Budapesten. Káros szenvedélyünk nincs. Mindenen spórolunk kivéve a minőségi étkezést (otthon) és a testedzést.
2017. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha a "luxusabb dolgokat" nem számolom, akkor olyan 130-150e. Ami ebben benne van:

- kaja (2en vagyunk... nálunk picit több, mert nekem speciális diétát kell követnem)

- gyógyszer

- olyan ruha, ami tényleg szükséges (új csizma, kabát, ha az előző tönkrement, pl.)

- takarítószer

- általános higiéniai cuccok

- ajándékok más családtagoknak fontosabb ünnepekre

- bérlet tömegközlekedésre (páromnak, mert nekem van ingyenes)


(A rezsi, számlák összesen 50e körülre jönnek ki)

Ehhez ami még hozzájön:

- mozi, színház havonta akár többször is

- nekem személyi edző és fitneszbérlet

- veszünk néha nem annyira szükséges ruhát is (leginkább turiban)

- én sminkelek majdnem napi szinten, így azok is

- étterem olyan 3havonta 1x


Bp-n élünk téglaépítésű lakásban.

2017. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 zoltan01balogh válasza:

Ohhh nagyon komplex kérdést tettél fel, mert ahány ember, annyi igény.

Most mondjam azt, hogy rezsin felül 2 felnőtt max 70ből kijövünk...

De!

Mi nem járunk étterembe, moziba,diszkóba, max nagy ritkán kirándulni, v strandra...

És van egy csházunk ami felújítás alatt áll, arra meg rámegy havi 2-300.000.- mondjuk ezt rezsinek veszem... szóval érted.

Ahány ember, ahány élethelyzet, ahány szitu, annyi féle kiadás.

2017. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

200e simán elmegy, 2 felnőtt és 2 gyerek, egyikük sajnos ételallergiás.

Ebből kb. 100e a kaja és a bevásárlás, a többi a szórakozás, gyerekek dolgai, cigi stb.

Nemrég számoltam ki, hogy a kötelező fizetnivalók kb. 200e Ft havonta, ebből 60e a hitel, 50e a rezsi, a többi a biztosításokra és a megtakarításokra megy.

Nem keresünk annyira rosszul, meg nem is kell túl sok dologról lemondani, de pl. ahhoz, hogy egy nyaralás vagy kocsicsere ne terhelje meg a családi kasszát, legalább 200-al több bevétel kellene. Rajta vagyunk!

2017. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2 felnőtt, egy gyerek (2 éves). Miután mindent befizettünk, meg félretettünk, kajára/egyébre 200-250 ezer megy el. Nincs hitel, se lakbér, egy autónk van. De tisztában vagyok vele, hogy lehetne sokkal kevesebb is, csak szeretünk "jól" élni, jönni-menni, mindig veszünk ezt-azt a gyereknek is, magunknak is, heti 1, max. 2 alkalommal rendelünk kaját, a boltban se nagyon figyeljük az ételek árát, meg nem csak szezonváltáskor veszünk ruhát, vagy ha már elrongyolódott, hanem "csak úgy" is stb. Szóval ki lehet jönni sokkal kevesebből, az biztos, mi rengeteget költünk fölöslegesen. 40-ből mondjuk 3 embernek tuti esélytelen, legfeljebb 1 ember kajáját épphogy fedezi havonta, ha nem nagy igényű.
2017. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amennyit kapok, annyibol, tobbol ugyse tudnek.
2017. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hitelünk és lakbérünk nincs.


Rezsi: víz, villany, gáz, internet/tv, szemétszálítás, házadó mittudomén... télen max 40 Ennél több még nem volt. Nyáron 10-20. Ősszel-tavasszal 20-25.


Kaja kettőnknek 45-50 ezer

mobilszámla 2 főre 4 ezer

az én munkahelyem 5 percre van, gyalog járok

a férjemnek van BP bérlete (állja a munkáltatója), plusz vonatjegyre 6 ezret szokott költeni havonta,

vannak biztosításai: az 20 ezer


150 ezerből kijövünk minden hónapban bőven, szóval jut szórakozása is. Az én fizetésem meg (130 ezer) megy minden hónapban megtakarításnak.

2017. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
5-600.000 neha tobb, ebbol a kotelezo kiadasok 200e
2017. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!