Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kozoljem a bnommel h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozoljem a bnommel h mar nem jon be mert meghizott? Kocsogseg lenne emiatt dobni?

Figyelt kérdés

Igazabal regen eleg jo alakja volt annak ellenere h nem sportolt es zabalt minden szar kajat tehat ette a csipszet a habikat pizzat vedelte az uditot es vekony maradt de egy eve el kezdett hizni es mar pocija is van nekem pedig. Igy mar nem tetszik mert a vekony noket kedvelem. Valtoztatni viszont nem akar.

Szerintetek ra lehet venni a fogyasra vagy valami otlet hogy ledobja akilokat u h nem mozog meg figyel oda a evesre?


2017. aug. 11. 16:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

Na most 15 kiló nem ugrik csak úgy föl egyik napról a másikra. Te írod, hogy már egy évvel ezelőtt is láttad, hogy rossz irányba tart. Akkor kellett volna szólnod neki, mikor észrevetted, hogy kezdi elhagyni magát. Vagy nem tudom, nem ez a lényege a párkapcsolatoknak? Hogy odafigyelünk és vigyázunk a másikra?

Egyébként meg igen, szakíts, hisz nyilvánvalóan nem szereted. Had keressen magának valakit aki szereti őt magát is, nem csak a testét. És talán így te is találsz majd valakit akit többre tudsz becsülni egy darab húsnál.

2017. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, hogy sokan írják, hogy igénytelen, de az az igazság, hogy eddig is az volt. Nem volt igénye az egészséges ételekre csak a sz.rra, nem volt igénye sportolni csak dögleni. Most viszont meg is van a látszata annak, hogy igénytelen.
2017. aug. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Összeilletek. Ő a testére igénytelen, te pedig szellemileg vagy igénytelen, az írásod alapján. Nem az ékezetek hiányáról beszélek. Szóval amíg ő a szobabiciklin ül, addig te elolvashatsz pár könyvet. Mindjárt meg is van a közös program.
2017. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Szakíts vele. Hadd taáljon normális pasit. Szánalmas vagy, ha így írsz róla. Nem tetszik?? És a szerelem is elmúlt? Akkor nem is volt. Mi lenne, ha terhes lenne? Bunkó!
2017. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Haver... amióta ismered, tömi magába azt a sok szemetet. Mégis mit vártál, hogy majd 90 éves koráig zabálhatja a mocskot, akkor is egy nádszál marad? Vagy majd évtizedek szokásait vedli le, ha észreveszi, hogy felszaladt rá fél kiló? Előbb-utóbb mindennek következményei lesznek. Nem is értem, mit gondoltál. Ő ilyen, ahogy írta is a 12-es, világéletében igénytelen volt a kajával és a sporttal kapcsolatban. Megszoksz vagy megszöksz, más nincs.
2017. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az az érdekes, hogy eddig sem sportolt, és zabált, de mégsem volt ezzel semmi bajod, mert nem látszott meg rajta.


Érdekes, hogy ha egy vékony ember zabál be minden sz*rt, akkor nem szólják meg, de ha egy kövér eszi a fánkot, akkor úgy néznek rá, mint a véres rongyra. Pedig a fánk egyik esetben sem egészségesebb.


Azt pedig gondolhattad volna, hogy a korral változni fog a nő alkata is. A tiniknek a legtöbbször még gyors az anyagcseréje... De érted, ha eddig is nassolt megállás nélkül, akkor várható volt, az idők előre haladtával meghízik.


Igazából én nem tudlak titeket sajnálni.


Amíg jól nézett ki, addig miért nem zavart, hogy szemetet tömött magába, hm? :))


21/L

2017. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Mekkora kretén vagy.Amíg jól nézett ki,le se fostad,hogy kajál,csak most kezdett el érdekelni.Ilyenkor tudok hálát adni az égnek,hogy a plusz tartományban van súlyproblémám,mert legalább az ilyen gyökerek elkerülnek messziről.

Szerintem inkább szakítsatok és keress olyan csajt,aki ehet 3 ember helyett is,nem hízik,mert van ilyen.Ismerek ilyen nőt 40 felett is.

Ha bonyolultabb lennél egy botnál,tudnád,hogy fogyni csak úgy lehet,ha legalább mozog az ember,vagy keveset,de minőségit kajál,vagy betegség miatt keveset eszik.Olyan nincs,hogy terhesség nélkül meghízik valaki és tunyulás és junk food zabálással leolvadnak a kilók.Remélem ilyen elvárás mellett legalább csirketested nincsen,vagy nem vagy szétfolyósan kövér.

2017. aug. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
29%

Ez a nők legnagyobb problémája hogy amíg vékony addig egészségtelenül zabál az miért nem baj?


Nem a zabálás zavarja hanem az hogy meghízott de kegyetlen módon.

Egy nő átlagos súlya olyan 60 kiló, a 15 kiló meg ennek a negyede tehát a hízás nem kicsi.


Én mindig mondom a barátnőmnek hogy ne egyen a mekiben minden szart de ő mégis eszik... Tehát ha ő meghízna akkor én nyugodtan mondhatnám hogy ,,jajj bébi kidoblak mert meghíztál és a gyik női se tudnak beszólni hogy nem mondtam hogy ne egyél ilyet" ?

2017. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
Hasonlo a gondom nekem is s csajommal, rengeteg energiat,olok bele, hogy motivaljam, nem konnyu ez az oldala sem. Erdekes parhuzam, hogy a libidoja is csokken a sulynivekedessel, igy meg aztan vegkepp zsakutca az egesz. Nekimkell akarnia eloszor, a nem elhizott fel csak ezutan tud segiteni.
2017. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha a te péniszed összemenne, és gyorstüzelővé, csóróvá válnál, akkor ő simán kidobna. Te mire vársz?

"Meghíztál, így már nem kellesz." Ennyi, nem kell túlagyalni...

2017. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!