Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kozoljem a bnommel h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozoljem a bnommel h mar nem jon be mert meghizott? Kocsogseg lenne emiatt dobni?

Figyelt kérdés

Igazabal regen eleg jo alakja volt annak ellenere h nem sportolt es zabalt minden szar kajat tehat ette a csipszet a habikat pizzat vedelte az uditot es vekony maradt de egy eve el kezdett hizni es mar pocija is van nekem pedig. Igy mar nem tetszik mert a vekony noket kedvelem. Valtoztatni viszont nem akar.

Szerintetek ra lehet venni a fogyasra vagy valami otlet hogy ledobja akilokat u h nem mozog meg figyel oda a evesre?


2017. aug. 11. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Itt az a kulcs, hogy változtatni nem akar, azaz nem vagy fontos neki. Hagyd ott!
2017. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Sportoljatok együtt, meg főzzetek együtt finom és egészséges kajákat, készítsetek magatoknak nasit, ami nem félig műanyag és nem tocsog a zsírban, cukorban.

Nekünk ezek nagyon jól beváltak, mondjuk nálunk az volt, hogy mindketten elkezdtünk felszedni pár kilót, és saját magunkkal kezdett bajunk lenni, egymást nem láttuk kevésbé vonzónak... De mindketten tenni akartunk érte, hogy formába jöjjünk.

2017. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként ha semmit nem változtatott az életmódján, hanem csak úgy elkezdett hízni, pedig eddig nem volt rá hajlamos, akkor a helyében elmennék orvoshoz, hogy mi az oka ennek...
2017. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Bocsi a rossz helyesirasert de telefonrol vagyok es itt nem szeretek vesszot es ekezetet hasznalnu.


#1 Koszi igatabol szeretem de igy nem vonzodom hozza kb 15 kg-t hizott de ez is eleg hogy nekem mar sok legyen.


Ot ez nem zavarja de engem nagyon regen semmit nem tett magaert es gyonyoru alakja volt most meg ha igy folytatja kover lesz.

2017. aug. 11. 16:34
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

Ott a kulcs,konretan egy igenytelen hajas no lett a csaj.

Egyet tehetsz elhagyod nem erdemel meg teegd.

Ha ez neki jo,akkor mit akarsz egy igenytelen novel.

En tutira leultetnem es elmondanam neki,hogy az van,hogy neked ez nem palya,nem kivanod,innentol kezdve te ezt nem akarod es nem is fogod folytatni.

Itt most zarjuk le,hagy talaljam azt a not aki nekem megfelel,es te is aki igy elfogad mert en nem foglak es nem is akarlak.

2017. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Mivel nem ilyen volt amikor megismerted ezért nem tartom köcsögségnek. Persze, vannak az ember életében ilyen dolgok, ahogy telik az idő nem lesz a testünk mindig tökéletes, de szerintem itt az a gond hogy nemis akar változtatni. Nem feltétlenül azért hogy neked tetszen, hanem maga miatt is. Ennyit hízni hirtelen nem egészséges, lehet valami probléma áll a háttérben. Kényes téma ez, de meg kell beszélnetek valahogy sértődés nélkül, még ha rosszul is esik neki. Lehet az a legjobb megközelítés ha az egészsége miatt hozod fel a témát, nem azért mert mondjuk így már nem tartod vonzónak.

25/N

2017. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

nem értem miért kell leigénytelenezni a kövéreket...


egyébként inkább szakítsatok, mert ha te is cseszegeted folyton, akkor a maradék önbizalmát is elásod a sárba, az meg nem lesz jó. inkább találjon valakit, aki mindenhogyan szereti önmagáért :)

2017. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%

Azert igenytelen mert neki ha az jo,hogy lottyos,meg mint e kocsonya ugy lotyog akkor eghy igenytelen ember,ha nem vagyik arra,hogy a parja szexualisan vonzonak talalja,akkor nem egymast keresik,keressen a csaj olyan palit aki ezt elfogadja es nem szamit neki,ha elhizik a masik.

De igazad van 7-es semmi ertelme ilyenkor mar,van annyi gyonyoru vekony fitnesz csaj ugyhogy lehet talalni pikk pakk szep not,amennyit csak akarsz.

Ha a kerdezo parja ezt nem veszi eszre,hogy hatalmas a konkurencia akkor buta is.

2017. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Ez elég tipikus... amit az ember megtehet büntetlenül 16-18 évesen azt egyre kevésbé teheti meg ahogy öregszik.


Egy csomó ember élvezi, hogy jó genetikája van, minden szemetet összekajál, mégis vékon marad. Aztán egyszer csak elkezd változni a korral a szervezet, amiből régen 2 sem látszott meg, abból most egy féltől is hízik rögtön.


Aki ilyenkor nem tud megváltozni, az elindul azon az úton, aminek végén a statisztikák szerint is az EU egyik legelhízottabb népet van.

2017. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Szakíts vele, nem érdemel ilyen f a szt mint te
2017. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!