Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért fordul ez elő velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul ez elő velem, valaki írjon, vagy, aki sokat tapasztalt, vagy jártas a pszichológiában?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, kösz ha elolvasod, de nagyon szeretném tudni a megoldást...



Többedik (második) eset, hogy megtetszik más férfi házasként! Nem teszek semmit, nem is akarok, totál megfeszítem ezt az érzést, én a hűségben nem ismerek pardont...de nem értem ezt, és nem is akarom..

8 éve vagyok házas, van 2 gyermekünk a férjemmel.

Vele 1 év együttlét után házasodtunk össze. Szerelmes voltam belé, de az egész olyan józan is volt, nem ilyen kergült szerelem. Rendes, hűségesnek tűnő, kedves, igazi férj és apatípus volt. Voltak nyilván nehezebb időszakok a kapcsolatunkban, sőt, többször voltunk durva terhek alatt, mint bárki, akit ismerek körülöttem, de minden átmentünk együtt.

Van munkám, nem is kevés, van jövedelmem, ott a háztartás, a gyerekek, tehát nem vagyok unatkozó szépasszony. Mégis már második alkalommal fordul elő, hogy a szakmámban beszélgetek, találkozom egy jó kiállású, okos, sikeres férfival és annyira megvan a beszélgetésben az összhang, hogy másnap azon veszem észre magam, hogy te jó ég! Pillangók a gyomromban, wow, ki ez az ember? De jó vele beszélgetni, de jó pasi! Huh! És ez az érzés marad is, pláne, ha még kell is vele találkoznom.

Az illető férfiak is mindig utána barátságosak, szeretnek a közelemben lenni, tehát maga a szimpátia nyilvánvalóan kölcsönös.


És ez nem keverendő össze a "csak meg akarlak dugni, ezért csorgatom a nyálam rád az utcán" nevű férfiakkal, akik semmilyen hatást sem váltanak ki belőlem, csak néha észreveszem, hogy léteznek, de ennyi. Ez viszont másféle, erősebb, lelkemben ható érzés.


Ez nem normális dolog, ugye? Másnak gondolom nincsen ilyen, ugye? Két év telt el a két eset között...Még annyi, hogy a férjemmel meg soha nem éltem át ezt a fajta kommunikációs, hasonlóan gondolkodós összhangot, mint ezekkel az emberekkel. Ez lehet az oka?


És akkor én majd kétévente mindig "belezúgok valakibe"??


Tök szar. Jó, nem kerítek az érzelmeimnek nagy feneket, mert azért ellaposodnak egy idő után, ezek CSAK érzelmek, de érthetetlen előttem..


2017. aug. 10. 10:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Durva, de mind a két esetet úgy tudnám jellemezni, hogy megvolt az a bizonyos szikra köztünk, (csak hát ez házasként inkább tragédia, mint jó dolog..)
2017. aug. 10. 10:07
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

"És ez nem keverendő össze a "csak meg akarlak dugni, ezért csorgatom a nyálam rád az utcán" nevű férfiakkal...


Persze, hogy nem hisz ők az irodában akarnak az íróasztalon megdöngetni kutyu pozícíóban. :)

2017. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kösz, hogy ilyen komolyan veszed a problémámat!! :-(((
2017. aug. 10. 10:12
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Hiányzik az intimitás a házasságodból.


Fel kellene rázni, szánni magatokra (gyerekek nélkül) egy kis időt.


Hogy újra lobbantsátok egy kicsit a lángot, hogy megint izgalmas legyen, vágyjatok egymásra.


Akkor fel sem fog tűnni másik férfi, hidd el, tapasztalatból mondom.

2017. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Képzeld, volt ilyen, és jó is volt, és nem is olyan régen tudtunk így elmenni. Élveztem a férjem társaságát, itthon is élvezem, szex is jó, mindig van is, sok és jó minőségű, de még ezek ellenére is ez fordul elő velem:-((

Szóval a férjem felé már nincs meg a wow!!! és ezen akár mit csinálok, nem tudok változtatni.


Persze, mondom, nem izgat, ugyan úgy viselkedem vele, szeretettel, meg tisztelettel, meg hűségben, meg minden..

2017. aug. 10. 10:16
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Akkor, itt, már a legnagyobb baj az, hogy nem szereted a férjedet :(.


Így, viszont, ezek az esetek egyre gyakoribbak lesznek.

2017. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

"Ez nem normális dolog, ugye?"

Dehogynem. Teljesen normalis, tenyleg.


"Másnak gondolom nincsen ilyen, ugye?"

De van.


Ez nem pszichologiai kerdes igazan, hanem biologiai. Az emberek vonzodnak bizonyos emberekhez, ez van sajnos, nem lehet befolyasolni.


A legjobb amit tehetsz hogy nem iteled el magad ez miatt, es persze tovabbra is huseges maradsz.

2017. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, tényleg, ennyi? Ez kémia, és kész? csak ne vegyek róla továbbra sem tudomást, és kész?
2017. aug. 10. 10:28
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát megnyugtatlak ( férfiként), hogy én is bele tudok " szerelmesedni" néha hasonló szitukban egy-két nőbe...én sem értettem az okát. Egy pszicho ismerősöm azt mondta ezek csak érzelmi lángolások, nem szabad komolyan venni. Azóta sokkal jobb...
2017. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Tenyleg kemia. Ha reszletesen erdekel a magyarazat rengeteg konyv van a temaban, biologiai, pszichologiai, neurologiai szempontbol is.


A vonzodassal nem tudsz nem foglalkozni, ezert ilyen zavaro. De ha elfogadod hogy nem a te hibad hanem automatikus reakcio akkor gyorsabban elmulik es nem fog stresszelni annyira.


Ha nagyon zavar, kepzeld el a pasit valami nagyon undorito helyzetben es az megoldja a dolgot :)

2017. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!