Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoo-n ilyet tapasztalt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n ilyet tapasztalt már valaki?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy egy profilra rákattintok Badoo-n és látom, hogy tudok neki üzenetet írni. Közben nem látom, hogy megnézné a profilomat a másik fél, de azt látom, hogy be van jelentkezve.


Elkezdem írni az üzenetet és azt veszem észre, hogy amikor küldeném, már azt írja, sikertelen. Ráfrissítek a profilra és azt látom, hogy már az Üzenet gomb is teljesen eltűnt.


Egy másik esetben az üzenet elküldése megint csak sikertelen lett, akkor pedig azt látom, hogy hirtelen már csak kreditekért tudnék üzenetet küldeni.


A másik fél a profil megnézése nélkül tud ilyet beállítani egy adott emberhez? Vagy valamilyen Badoo-s hiba?



2017. aug. 8. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is fent vagyok azon az oldalon. Eddig nekem az az egyetlen problémám vele,

hogy le van korlátozva az üzenetek küldése az új tagoknál. Megjegyezném,

hogy nem fizettem elő semmilyen prémiumra!


Mostanában én is észre vettem, hogy az oldal nem mutassa a látogatóimat.

Pedig biztos járnak felém is.:D


Mondjuk, erre én is kíváncsi vagyok, hogy léteznek-e ilyen funkciók az oldalon.

Kedvem meg most nincs ilyen problémák után kutatni. Valaki majd ad rá választ!

2017. aug. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, az oldal alapvetően mutatja a látogatókat. Ők biztos, hogy a profilomat meg sem nézték.
2017. aug. 8. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha előfizetsz ilyen szupererő xarságra, kapsz hozzá pár kreditet, amit ugyan úgy leszed, ha új tagra írsz, utána ugyan úgy kreditet kéne venned, hogy újakkal beszélhess. Szerintem ne fizess elő, ha előre tudom, akkor én sem teszem.

31/f

2017. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ez nem új tagon volt, ezért lepődtem meg.

Sőt, ilyen még nem is volt, hogy eltűnik valakinél 1-2 perc alatt az üzenőgomb. Ez nekem teljesen új, mintha az illető úgy tiltott volna le.

2017. aug. 8. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem tinderrel jobban jársz. használhatóbb
2017. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!