Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak olyanok mostanában is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok mostanában is, akiknek csak egy barátnőjük volt, mivel utánna összeházosodtak?

Figyelt kérdés
Régen,az volt a módi,hogy egy hölgy,házasság volt csak az ember életében

2017. júl. 26. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Hivatalosan csak egy volt, de gondolod nem csalták őket szanaszét? Nem hallottál ágyasokról? Csak akkoriban nem volt divat elválni, hanem az ilyen dolgokat elnézték, nem vettek róla tudomást.
2017. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

A férjemnek előttem nem volt komoly kapcsolata... a szüzességét is én vettem el, ahogy ő az enyémet.


Vannak még ilyenek ma is, csak ritka.

2017. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is így van. :)
2017. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ja én is így voltam, de elváltam. Nem működött, csak sokára vettem észre...
2017. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ő a második párom :)
2017. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A ferjemnek elottem 3-4 baratnoje volt csak,17-18 eves koruliek voltunk,mikor osszejottunk.De nekem o volt" ugy" az elso,es azota is az...fiukkal en is jartam azert,de vele voltam eloszor...Ez se tul gyakori...de hogy egy fiunak csak egy legyen szerintem meg ritkabb lehet...bar biztos van ilyen...
2017. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem a jelenlegi párom az első hölgy az életemben és őt veszem feleségül nemsokára
2017. aug. 3. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!