Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az unokatestvérem eltartottnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unokatestvérem eltartottnak számít?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem (lány) 26 éves a pasija, mostmár férje pedig 33. A lány most végzett az egyetemen nemrég, eddig nem dolgozott sosem, csak gyakornoki munkája volt, amiért nem kapott valami sokat. A férje viszont mérnök, jól fizető munkája van gondolom, mert elég jól elvannak.

Unokatesóm már akkor együtt volt vele mikor elkezdte az egyetemet, a pasijával együtt béreltek lakást, persze mindet a srác fizetett neki, így nem kellett dolgoznia suli mellett, közben meg gyakran mozi, étterem, síelés, wellness stb. szóval nem kellett úgy élnie mint egy átlagos egyetemistának a pasi pénzének köszönhetően. Külföldön is voltak nyaranta. Az esküvő után Thaiföldön voltak nászúton, persze ismét a férjecske pénzén. Most meg boldogan tervezgetik a csili-vili házat mondanom sem kell kinek a pénzéből.

Szóval a csajnak az volt a szerencséje hogy egy idősebb pasassal jött össze akinek a korából adódóan már van egzisztenciája, a csajszi meg szépen kihasználja a helyzetet. A legrosszabb az, hogy mindig boldogan újságolja hogy hova mennek legközelebb, meg posztolja az éttermes, wellneszes képeit a facebookra, mindenféle szégyenérzet nélkül, hogy konkrétan el van tartva és más pénzét költi.

Szerintetek is eltartottnak számít?



2017. júl. 23. 13:32
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: azért tartom irigynek a kérdezőt, mert az. Itt nyivákol, hogy az unokatesóját eltartják, mégis mi köze van hozzá? Hasonló helyzetben vagyok. Régebben dolgoztam egyetem mellett, aztán a férjem mondta, hogy inkább koncentráljak a tanulásra, majd ő eltart. El kellett volna mennem minimálbérért gürizni, csak hogy az olyanoknak, mint a kérdező, tetszek? Most végre befejeztem az egyetemet, keresek munkát, de közben jön a baba, szóval nem fog sokáig tartani. De amúgy már egyetem előtt is meg közben is dolgozgattam a szakmámban, szóval van összesen 2 év tapasztalatom, amivel sok "rendes" nő, aki nem "kitartott", nem büszkélkedhet. Közben amúgy az is a probléma, hogy a férjemet a munkája a városban tartja, míg én inkább vidéken tudnék munkát szerezni, tehát később nehezen tudnék elhelyezkedni (a férjem jóval többet keres). Szóval erre az időre még majd ki kell találnom valamit, valószínűleg vállalkozni fogok. De ezekhez amúgy senkinek semmi köze, ha életemben két szalmaszálat nem tettem volna keresztbe, ahhoz se lenne köze az olyanoknak, mint a kérdező.
2017. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!