Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ellaposodott a kocsolatunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott a kocsolatunk és ezt a párom nem akarja észrevenni. Nem csinálunk közös programokat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 20eves egyetemista lány vagyok ő 27éves. Egy éve vagyunk együtt. Az elején még mindent együtt csináltunk,mára teljesen ellaposodott a kapcsolatunk. Abból áll,hogy nálam alszik, szexelünk , néha sörözünk valahol. Próbáltam megbeszélni vele a dolgokat de a.munkajara hivatkozva sosincs ideje se kedve ahhoz hogy velem csináljon valamit ..és hogy ez neki jó ami most van. A kapcsolatunk kezd kiüresedni. Nem.jon el velem soha sehova, a barátnőmmel járok el koncertezni es szórakozni ,de még ahhoz sincs kedve hogy velünk tartson. Mindent megprobaltam már , ígéri hogy változtat, de eddig sem történt semmi. Beleuntam a szürke hétköznapokba vele. Mit tehetnek hogy hajlandó legyen foglalkozni egy kicsit a kapcsolatunkkal.? Már a szakításon is elgondolkoztam.
2017. júl. 14. 13:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha felhozom a témát és beszélni akarok vele felemeli a hangját....
2017. júl. 14. 13:35
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom dolgozik, elfárad, ezért nincs energiája aktívan kimozdulni. Megértem.


Elég nagy a korkülönbségek köztetek te fiatal vagy még mennél szórakozni, suli mellett el sem fáradsz, ez is érthető.

Neked kell dönteni, megszoksz vagy megszöksz.

2017. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de eléggé gáz, hogy ilyen fiatalon 1 év után már ellaposodott a kapcsolat.


Sosincs ideje..? Akkor a kapcsolatra hogy akar időt szakítani?

A kapcsolatot minden nap ápolni kell, hogy működőképes legyen.


Őszinte mély beszélgetések kellenek sok.

Mond meg neki, hogy mit érzel, hogy úgy érzed, már rossz a kapcsolatotok, és hogy szeretnéd megmenteni. De ehhez ő is szükséges.


Ha nem történik változás, akkor szakítás lesz a vége a közeljövőben!

2017. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Tarts szeretőt.
2017. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ui.: "Ha felhozom a témát és beszélni akarok vele felemeli a hangját...."


Játsza itt a férfi isten szerepét, azt hiszi, hogy minden tökéletes, miközben a francokat. Ha nem csinál semmit, nem foglalkozik veled, akkor nem fog működni a kapcsolat. Az egója miatt nem látja a valóságot.

És még ő van megsértődve, ha kifejezed a véleményedet.


Szerintem szakíts vele, nem lehet ilyen emberre jövőt építeni, aki nem hajlandó meghallgatni, és elfogadni a másik véleményét.

2017. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja még annyi hogy én voltam mindkét helyzetben, dolgoztam sokat, semmi kedvem nem volt menni sehová. Jelenleg jó munkahelyem van, nem fáradok el, mennék minden felé, és megyek is, sportolok, stb...

Mégsem tudom a választ a kérdésedre mert szerintem nincs is jó válasz.

Ha ő valóban kimerült és ezért nincs kedve semmihez, azon csak az segít ha másik munkát keres, ahol marad enegriája!

Vagy elmész te dolgozni suli mellett így neked sem lesz ingerenciád ilyenekre.

2017. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretem, de már nem várom az estéket sem amikor tudunk találkozni ... Nem strapalja magát kicsit sem ..régebben közös barátokkal jártunk el helyekre,most új munkahely..külföld..nincsenek itt. Mintha nem tudná mit akar kezdeni velem, hogy velem semmit sem akar.
2017. júl. 14. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy év után laposodó párkapcsolatra én keresztet vetnék. Pedig nem vagyok az a könnyen feladós típus. Eddig akárhány szakításin voltam túl, azt egy percig nem bántam meg. Ezt csak azért írom, hogy láttassam, teljesen komolyan gondolom, hogy nincs értelme folytatni, ha már ilyen rövid idő alatt ilyen mértékű elhidegülés tapasztalható. Egy átlagos esetben ilyenkor még bőven dúl a szerelem. Szerintem ez az ő részéről inkább csak fellángolás lehetett.

Látom, a házasság kategóriába tetted a kérdést - meg ne forduljon a fejetekben.

2017. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az utolsó mondatodban minden benne van.

Pedig én inkább a javítsuk meg a dolgokat dolog híve vagyok, de ha 1 év után sem megy, különbözőek vagytok, téged nem tesz boldoggá, akkor felesleges várni még ,hátha jó lesz.

Nem lesz az, ha szeretne veled lenni, programokat csinálni, akkor tenne érte és belemenne, ő is találna ki stb.

Igen, dolgozik, érthető, hogy nincsen annyi szabadideje, de a munka és a magánélet nem kéne,hogy kizárja egymást.Hétvégén dolgozik?Ha nem, akkor miért ne tudnátok elmenni valamerre?

Ha nem is aktív , sportos programra, mert fáradt gondolom, de annyi mindent lehetne még csinálni..

Na meg ha szexhez van ereje, akkor csak lenne ahhoz is, hogy elmenjetek egy moziba vagy egy városnézésre a szomszéd megyébe akár..

2017. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!