Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házastársam elvette az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házastársam elvette az összes iratomat amivel tudom magam igazolni. Ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Bármint ha a rendészetet erről értesíteném mit mondanának rá?Egyūtt élūnk hiâba kértem hogy adja vissza nem adja.Azért vette el mert azt hiszi leakarok lépni tőle szánalmas.Szerintem jogom van a személyes igazolványaimhoz.
2017. jún. 15. 07:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Számít, hogy megteheti e? Megtette.


Te pedig hagyod neki, ahelyett, hogy veszett sebességgel elgondolkoznál rajta, hogy hova vezet egy kapcsolat egy olyan emberrel, aki elveszi az irataid, hogy ne tudj elmenni. Mi lesz a következő lépése? Bezár a pincébe 8-10 évre?


Szerintem nem azon kellene pörögnöd, hogy mihez van jogod (egyébként jogi szempontból természetesen nem veheti el), hanem azon, hogy milyen ember a házastársad, és milyen jövőd lesz mellette.

2017. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Kutasd át az egész lakást,de én simán bejelenteném.
2017. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem mondod...

Gondolom nem ez volt az első, hogy korlátozni akar.

Egyébként engem nem tudna megakadályozni ezzel abban, hogy elhagyjam. Csak teszek plusz egy kitérőt, hogy feljelentsem.

2017. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nevemet átiratja rajt mert leakarja vetetni az ő nevét az enyimről,az ő nevét kaptam meg.Persze azóta se vetette le azt se tudom hogy válás nélkūl visszaállítják e a nevemet a leánykorira.Tehát ha kijönne a rendőrség kötelezhetnéjék,hogy abba a minitumban adja vissza nekem?
2017. jún. 15. 08:13
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
oké, az kérdésed még teljesen jó helyesírással ment, a mostani kommentedben kezded túltolni a trollkodást ezzel a mű dumával.
2017. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy a te beleegyezésed nélkül nem változtathatja meg a te nevedet. Keresd a NANE-t.
2017. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Hogyan vehetné el???? Ugye viccelsz? Nem Szaud-Arábiában vagyunk, ott megtehetné jogilag is. Hát eddig sem lehetett valami jó életed mellette, gondolom már bántalmazott is. Személyes szabadságod nem korlátozhatja, attól mert házasok vagyok,. Oda mész ahova akarsz, akkor amikor akarsz. Vagy feljelented vagy csessz ki vele, menje be, mondd, hogy elvesztetted és csináltass újat, oszt menekülj, lépj le amint tudsz, mert durva vége lesz.
2017. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
277. § (1) Aki olyan közokiratot, amely nem vagy nem kizárólag a sajátja, mástól, ennek beleegyezése nélkül, jogtalanul megszerez, vagy azt megsemmisíti, megrongálja vagy eltitkolja, vétséget követ el
2017. jún. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A névviselés az egyik apavető személyiségi jog. Nem vetetheti le a neved Ő, akkor sem ha házasság miatt vetted fel az Ő nevét. Te ezt elhitted, hogy ilyen van? Válás után sem Vagy köteles visszavenni a lánykori neved, sőt a mostani férjezett neveddel még újra is házasodhatsz. Ez az új neved, mindegy, hogy házassággal kaptad vagy anélkül lett megváltoztatva. A férjednek, volt férjednek semmi köze a nevedhez!!!!!!!!!!
2017. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem műduma ténleg ezzel az indokkal vette el de én azt akarom hogy nálam legyenek nem tudom mit tegyek.Lehet hogy énmagam megyek be levetetni a nevét.Mert már nem akarom hordani hol lehet ezt elintézni?
2017. jún. 15. 08:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!