Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a házastársam évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házastársam évek óta lehallgatja a telefonbeszélgetéseimet (és nem is tagadja), akkor mit tudok tenni hivatalosan?

Figyelt kérdés

Úgy értem bűntethető?

Mert ha lehallgat akkor összeköttetései is vannak.

Mit tehetek?


2014. okt. 29. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
A legegyszerűbb megoldás, hogy nincs titkolnivalód, így hiába hallgatja le a beszélgetéseidet, nincs problémaforrás.
2014. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
hogyan tudna lehallgatni? nem olyan egyszeru dolog az.
2014. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellenek ehhez összeköttetések, csak megfelelő programok, okostelefonokra elég sok érdekes app van, pl. van olyan, ami gps koordinátákat tud küldeni akkor is, ha kikapcsolod a telefont (azt hiszed, hogy kikapcsolt állapotban van), hangfelvételt, kameraképet tud küldeni és van olyan verziója is, ami akkor sem veszik el a telefonról, ha újrahúzzák rajta a rendszert és a menüben nem is látszik, csak a webes felületről lehet kezdeményezni, hogy ismét láthatóvá váljon a telefonon. A legtöbb funkciója webes felületről ki- és bekapcsolható (Cerberusról írtam, nekem azért van fenn, mert rendszeresen elhagyom a telefonjaimat - minden mást is - és ez beméri, hangüzenetet, szöveges üzenetet ír ki a megtalálónak, ...,... magyar verziója is van ráadásul)

Ha a magyar törvényeket nézzük, akkor amit a párod csinál, az tudtommal nem legális, de nem kell hozzá összeköttetés, csak elég keresgetés a neten, hogy a megfelelő program meglegyen. Lehet, hogy "csak" rögzíti a beszélgetéseket és utólag tudja meghallgatni. Vegyél egy régi simbianos telefont használtan, bele egy simkártyát és arról intézd a telefonjaidat. Sajnos, ha jobban ért a telódhoz, mint Te, akkor hiába oldod meg a gondot, ismét ott lesz és ismét le fog hallgatni.

2014. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is azt akartam mondani, hogy vegyél egy régi gagyi telefont, amiről még SMS-t is alig tudsz küldeni. Ha mégis arról telefonálsz, amit lehallgat, mondd bele a telefonba, hogy lehallgat a férjed, úgyhogy semmi olyat ne mondjon. Vagy hívd fel a rendőrséget, és majd ők megmondják, úgyis fogja tudni a férjed, ha mást nem, legalább annyit, hogy te felhívtad őket.
2014. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Az okos ember sosem beszél meg semmit telefonon ami fontos:DD
2014. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hiszem hogy az enyém ennyire nem okos de tudom màs nyomon követ.viszont ha uj mobilt uj szàmot vesz az ember nem adja ki senkinek se baràtnőjének se akkor is nyomon követhető?

pl.mondta a kutya képen nyalt és tényleg ìgy volt pedig nem volt ott meg hasonlo dolgok.

2014. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Izé... ha egyikőtöknek titkolnivaloja van, másikotok meg bizalmatlan, akkor minek vagytok még házastársak??????
2014. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jelentsd fel, ez nagyon komolyan jogsértő.
2014. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!