Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek az újranősül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az újranősülő férfiakról?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, egészségére.
2017. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy a saját hibájukból sem tanulnak :D
2017. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Ha időközben sikerült felfognia, hogy mi az a szerelem, szeretet, kötődés stb... tudja mik egy párkapcsolat szabályai, és a párja is hasonló, azaz érzelmi intelligenciában felnőttek mindketten a feladathoz, akkor minden elismerésem!


Ha nem, akkor meg szánalmas...

2017. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Semmi. Mi lenne? Elsőre nem jött össze, majd talán összejön másodszorra.
2017. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

újranősülő? Mármint új felesége van, vagy ugyanazt a nőt veszi el 4-5 évente újra.


Előbbinél még érthető.. (bár én nem értem.. nekem 1 házasság is sok lenne az életre) utóbbinál meg baromság!

2017. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert van pár férfi ismerősöm akik elváltak, a volt nej miatt. Ezek a férfiak nagyon megszenvedték a válást, de 1-2 éven belül találtak új párt, akikkel boldogok, megházasodtak és új családot alapítottak. Vannak akik megszólták ezeket a férfiakat amikor eljegyzések, házasodás történt, hogy mekkora marhák. Nem tudom megérteni ezt a hozzáállást, mert akkor ennyi erővel ne szeressen többet az ember senkit, mert elvált. Nekem az ilyen férfiakról az jut eszembe, hogy milyen bátrak, felálltak és mernek boldogok lenni.
2017. máj. 6. 20:13
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

"ennyi erővel ne szeressen többet az ember senkit, mert elvált"


Mi köze a szeretetnek a házassághoz? Szerintem simán lehet valakit úgy is szeretni, hogy nem házasodnak össze.

2017. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy körbenézek, én azt látom, hogy többnyire a második házasság boldogabb és sikeresebb.
2017. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Azért mondják, mert a házasság napjainkban már csak vagyonközösség, nem életközösség.

30/f

2017. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Nekem édes mindegy alapvetően. Az ő dolguk. Annyi biztos, hogy elvàlt pasival nem kezdtem volna komoly kapcsolatba. A kalandozgatàs meg nem jön be.


Ha az adott férfiak voltak azok akik az első hàzassàgukat feladtàk: pl megcsaltàk a feleségüket, azért remélem tanultak belőle és màsodjàra tisztelni fogjàk a pàrjukat. ( bàr szerintem aki egyikkel megteszi, meg fogja a màsikkal is)

2017. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!