Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog-e felhánytorgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog-e felhánytorgatni hónapról hónapra, hogy miért nem jön ki 50000 Ft-ból a rezsin kívül az összes többi kiadás? Ez tényleg olyan borzasztóan nagy pocséklás?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 15:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én spórolós vagyok, de gyerekkel nem nagyon lehet kihozni 50e-ből...ha normálisan akartok élni.
2017. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A havi nagybevásárlásunk is vagy 70 ezer... szerintem az lenne művészet, ha egész hónapban kijönne 50-ből minden, amit felsoroltál.
2017. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Legalább próbálja meg ő beosztani ezt a pénzt egy két hónapon át. Majd rájön. Vagy vigyél haza néhány blokkot a boltból plusz a gyerekek költségeit írd fel és mondja meg, hogy ha ő ilyen okos, hogy hol és min kellene változtatni. Talán még bocsánatot is kérne. Sokan nem gonodlják, hogy mennnyibe kerülnek ezek a dolgok.
2017. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem kérne bocsánatot. Szerinte én pazarlok. Ha meg nem elég, menjek másodállásba.
2017. máj. 4. 05:52
 15/18 anonim ***** válasza:

En egy honapig mindent blokkot, vonatjegyet eltettem.

Szepen idorendben, es megkertem, hogy huzza at a felesleges teteleket.

Par honapig csend volt, aztan wlolrol kezdte.

Valunk.

Gyerektartas kifizetese utan 250ezre maradt. ket het mulva sirt, hogy semmi penze.

2017. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért nem jár veled vásárolni,mert tudja, hogy nonszensz amit akar, de nem érdekli!

És lehetne, hogy többet írj kicsit - pl. miért nem megy ő másodállásba?? Gondolom a háztartásba ő is beletartozik, neki is vannak igényei, elvárásai ebben a körben, húzd össze őt is, ne csak magadat.

Egyébként pedig nem normális és gyerek + 2 felnőttre minden kiadás a rezsin kívül (feltételezem az ovit vagy iskolát hozzá) - a mai árak mellet varázslat az 50, nem pocsékolás!

2017. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2 fő étele ki sem jön 50.000-ből, ha jó minőségű, változatos ételekről beszélünk.
2017. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

50 e , nekunk 2 hetvegi bevasarlas, 2 gyerekkel de hetkozben nem itthon ebedelunk..

Varazslat 50 e ft mindenre...

2017. júl. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!