Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog-e felhánytorgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog-e felhánytorgatni hónapról hónapra, hogy miért nem jön ki 50000 Ft-ból a rezsin kívül az összes többi kiadás? Ez tényleg olyan borzasztóan nagy pocséklás?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem írtál túl sokat. Ami eszembe jut az annyi, hogy ilyet ár számon kérni a másiktól és ez az összeg tényleg nem sok.
2017. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Az. És miért nem jön ki ?
2017. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az "összes többi kiadás"?


Már ha az ételt és a tisztító/tisztálkodási szereket nézem,

lehet már akkor is almás ez az összeg, és itt még ruháról

nem is beszéltünk.


Az sem mindegy, hogy pesti, vagy falusi viszonylatban

nézzük az összeget.

2017. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de minek hagyod. Kapja meg a háborgó az egy hónapra való összeget és lássuk neki hogy megy.
2017. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ez a kaja,tisztító és tisztálkodószerek,útiköltségem,gyereknek való fizetendő dolgok.

Már mondtam neki,csinálhatja,ha én ilyen béna vagyok,de azt mondta,akkor minek tart engem. Ezt viccnek szánta,de nekem nem volt vicces. És nem érti,miért sértődök meg ilyeneken.

2017. máj. 1. 16:57
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
én csak a gyerekre 50 ezret költök havonta, plusz még a kaja meg minden más.
2017. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Összehúzom magamat,amennyire lehet,de ennél jobban nem megy
2017. máj. 1. 17:22
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi ketten elbascsizunk 150-et egy hónapban rezsivel és kajával együtt, pedig enyhén szólva se élünk nagylábon és gyerek sincs.

Pécs

2017. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy az árakkal sincs tisztában. Mikor vásárolt be utoljára? Mert, ha a fejében korábbi árak ragadtak meg, akkor előfordulhat ilyen.
2017. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mióta együtt élünk,én vásárolok be
2017. máj. 1. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!