Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet a megoldás a boldogsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás a boldogságra?

Figyelt kérdés
2013 ban 4 év házasság és 2 gyerek után kiderült hogy a férjem, a munkahelyén több nővel, akár hosszabb távon is megcsalt. Nem hagytam el. A kisebbik fél éves volt. Az a fajta vagyok, aki sokmindent megpróbál, hátha helyrehozható. Azt gondoltam, idővel meg tudok bocsátani.. Most egy olyan helyen dolgozik, ahol csak férfi kollégái vannak. Aztán jön haza. A megcsalásra kicsi az esély, de ki tudja... Sokat változott, de engem már hidegen hagy. Minden szempontból. A szex csak az ő kielégítésére van, az együtt töltött idő pedig unalmas és felejthető. Depressziós lettem és híztam 15 kgot. Őt ez nem zavarja. Szerinte csak a szexxel van gond, keveset vagyunk együtt.. (pedig heti min. 2szer) Volt valaki ilyen helyzetben és még visszahozható volt valamivel a szerelem? Vagy tőrödjek bele, hogy már 4 éve el kellett volna válnom? 32 éves nő
2017. ápr. 9. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen, már négy éve el kellett volna válnod. De most sem késő, vagy így akarod leélni az egész életed? Még csak 32 éves vagy, mások még csak most "kezdik" az életüket. Szedd össze magad. Tudom, hogy nehéz de a gyerekeidnek nem ilyen anyára van szükségük. De az új élet kezdése ne úgy nézzen ki, hogy elválsz, aztán tovább depizel egyedül. Foglalkozz kicsit magaddal és a gyerekeiddel, és talán még a szerelem is rád talál. Igazából veszítenivalód nincs.
2017. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Kérdésedre a válasz: A válás lehet a megoldás a boldogságodra.

Én ritkán mondok ilyet, én is az a fajta vagyok, aki inkább megjavítaná, mint kidobná. De amit írsz, az alapján ennek már nincs értelme. És igaza van az elsőnek, fiatal vagy még, simán tudsz új életet kezdeni, itt az ideje, hogy önmagad helyezd előtérbe.

2017. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Felejtsd el azt a hülyeséget, hogy meg tudsz bocsájtani. Rohadt közönyös vagy és látszik abból, ahogyan írsz, hogy ez neked inkább kényszer. Szerintem félelemből maradtál vele és csak halogattad a döntést, ennek a levét iszod most valószínűleg, de ezt te tudod igazán. Valamit lépned kéne, mert most csak őrlődsz. Lehet, hogy a férjed cseszte el a házasságot, de helyrehozni mindig kétemberes feladat. Vagy rendbe teszitek a házasságotokat, vagy véget vettek neki. Középút itt nem létezik, mivel minimum te monogám vagy. A labda nálad van, neked kell döntened kérdező.

30/f

2017. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben nagyon igazad van. Nagy probléma az egészben, hogy ő sosem segített ezt feldolgozni. Sosem mutatott megbánást, inkább mindig úgy éreztem, hogy úgy csinál, mintha ő az élete élvezetéről mondott volna le miattam. És ez az amit nem tudok feldolgozni..
2017. ápr. 9. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Istenem, szegenykem... :-( MENEKULJ!
2017. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andi80018 ***** válasza:
Ha van segítséged, szülők pl, akkor menj külön, illetve ez irányba gondolkozz. Én rá se bírnék nézni, nemhogy szexelni vele akár egy hónapban egyszer is. Ne áldozd fel magad és a nőiességedet egy gyökérért. Ha jó apa egyébként, amit kétlek,de mindegy, akkor láthatja őket időközönként, megállapodásnak megfelelően. Ennyi. Te még fiatal vagy, simán találkozhatsz normális férfival.Csak a gyerekek életvitelét kell megoldani, én biztos erre összpontosítanék. Szedd magad össze, mert ha együtt maradsz vele, akkor csak rosszabb lesz, ami természetesen kihat a gyerekekre is. És ezen a ponton csak ez a fontos.
2017. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod, megmenteni akkor kell valamit, ha van értelme. Itt ebben a kapcsolatban már nem volt értelme, mert a hűtlenség minden bizalmat kiöl az emberből, ami utána már sosem lesz.

Persze áltathatja magát valaki pár évig, de ettől még nem lesz jobb, csak rosszabb. Láthatóan az érzelmeket is kiölte belőled a dolog azóta.

Ezt az egészet megelőzhetted volna, igen akkor kellett volna hagyni a fenébe ezt az embert. Ha már ő nem szeret, akkor hagyni kell elmenni, elválni. És ha megcsalt, akkor nyilván nem szeret téged.

Értelme nem volt kitenni magad ennek az egésznek, és éveket pocsékoltál el az életedből arra, hogy megments valamit aminek rég vége van.

2017. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, adtál elég időt magadnak, hogy elfogadd, feldolgozd ezt a helyzetet. Láthatóan nem sikerült. Azt hiszem 4 év elég sok idő, ha valóban lelkileg túlléptél volna ezen, akkor másként éreznéd magad. Itt az ideje válni, mert nem vagy boldog és szerintem nem is leszel mellette.
2017. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!