Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan viszonyulnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnátok a párotok barátjához, aki rossz hatással van a párotokra?

Figyelt kérdés
A párom barátja játékkaszinóba viszi a páromat, pedig tudja, hogy szenvedély-beteg ő is és inkább segíteni kellene neki, hogy leszokjon a játékról. Ezen kívül prostikat ajánlgat neki email-ben, amit a saját szememmel láttam, amikor véletlenül beleláttam a párom email-jébe. A férjemnek viszont ő az egyetlen barátja, akit nagyon kedvel, már több mint 10 éve barátok. Ez a férfi engem sem tisztel, mert különben nem tenne velem ilyet. Ennek ellenére próbál jópofizni velem, sőt kávézni is elhívott a múltkor. Már írtam neki levelet, leírtam a sérelmeimet, de vagy nem válaszolt, vagy letagadott mindent. Ti mit tennétek az én helyemben?
2017. márc. 13. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjemnek is van, volt egy barátja, kb husz eve. Aki szerint a barátok sokkal fontosabbak, mint a család. Engem a legkevésbé sem tisztelt, es a folyamatos aknamunka eredményéképpen sikerült elmarnia mellolem. El is váltunk, győzött.

Nem tudom, hogyan kell ilyenek ellen küzdeni, nekem nem sikerült. ☹ Tíz évig próbáltam....

2017. márc. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettől félek, hogy ha ellene fordulok, akkor a férjemmel gyűlik meg a bajom. Úgy fogja értékelni, hogy nem vagyok hozzávaló, ha a barátaival nem jövök jól ki.
2017. márc. 14. 06:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Én leülnék vele ezt megbeszélni hogy mit látok én mint kívülálló és hogyan esik. Ha szeret téged akkor rendre utasítja a haverját, ha nem és őt választja akkor hidd el jobban is jársz hogy nem maradsz vele mert ez csak a jéghegy csúcsa, akkor a barátja bármire ráveszi.


Nekünk volt ilyen hülye haver aki vitte a férjem a kapcsolatunk elején, engem is rossznak állított be, rávette hülyeségekre, leültem vele és elmondtam a gondjaim, hogy így nem tervezhetek vele sokáig, rosszul esik és 1 hét alatt eltüntette az életéből! Sőt megköszönte hogy felhívtam rá a figyelmet hogy nem segítő szándék vezérli a havert hanem szereti ha ő fizet helyette stb.

2017. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már rég elvált lennék, menjen a barát a férjemmel játszani megy prostizni. Zsák a foltját. :(
2017. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A ferjemnek volt egy gyerekkori baratja,aki sajnos mi dig hivogatta pialni.Nem szerettem,mert nem volt ra jo hatasdalEgyszer beragtam,mikor telon hivta en vettem fel,es megkertem,hagyja beken...

Ez a haver aztan felment pestre,es csak annyit hallottunk rola,elitta az eszet,es negyven egynehany evesen meghalt.Volt egy felesege,de otthagyta,meg egy fia...

2017. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!