Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan jöjjünk ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjünk ki ebből a rossz időszakból?

Figyelt kérdés

Sajnos kiderült a férjemről, hogy másfél éven át hazudozott nekem sok mindenben, érzelmileg elérhetetlen volt számomra, vagy otthon se volt, mert dolgozott, vagy ha otthon volt, akkor sem lehetett vele beszélgetni. Általában a 'nem tudom, ja, lehet" stb egyszavas válaszokban ki is merült a társalgás az ő oldaláról. Közben én elkezdtem találkozni egy régi ismerősömmel az egyetemről, akivel viszont nagyon sokat beszélgettem, és nagyon élveztem, hogy figyel rám. Nem történt köztünk semmi, de vonzalom kialakult. Ezt a részt én szeretném végleg lezárni, a régi ismerősömmel már nem tartom a kapcsolatot, próbálok a házasságomra koncerntrálni, és a férjem is belátta, hogy eléggé magamra hagyott, és igyekszik változtatni, többet otthon lenni, meg beszélgetni velem, illetve a titkolózásokat is befejezte.


Rendbe lehet vajon hozni a kapcsolatunkat?



2016. márc. 23. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igy igen,mert mind ketten hajlandóak vagytok rá.Ès tesztek is èrte,hogy jobb legyen.
2016. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy mindkettőtöknek van igénye a változtatásra, úgyhogy igen, persze. Csak figyeljetek oda és beszéljetek sokat, ja és ne essetek bele ugyanabba a hibába megint.
2016. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rendbe hozás máris elkezdődött. Beláttátok a hibákat, lefektettétek az alapokat és hogy meg szeretnétek javítani és hajlandóak vagytok rá. Ez már eleve egy szép nagy pozitív lépés. Gratulálok hozzá, ez kevés párnak sikerül!

Szerintem itt már "csak" arra kell figyelni hogy ez a lendület és akarás a rendbehozatalra meg is maradjon és akkor nyert ügyetek lesz. Sok boldogságot! :)

2016. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ miben hazudozott. Ha komoly dolgokban, 1,5 éven keresztül, az eléggé elgondolkodtató. Akármennyire is bánja a viselkedését.
2016. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!