Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti os voltatok már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti os voltatok már így?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk házasok. 2 hete külön élünk,mert úgy éreztem erre van most szükségem. Egy kis idő kell nekem. A férjem elköltözés után pár nappal közölte,hogy ő válni akar,mert rosszul esett neki az őszinteségen. Nem voltam bunkó,csak elmondtam neki,hogy már nem szeretem,sajnos annyi szeretet sincs már bennem,hogy együtt éljünk továbbra is. Teszem hozzá,hogy meg is volt rá az okom. Azt is mondtam,ez még helyrehozható csak tennünk kell érte.

Az lenne a kérdésem,hogy,ha az alapoktól kezdve újra tennénk ezért a kapcsolatért,akkor megoldható lenne? Ti voltatok hasonló helyzetben?



2017. márc. 6. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ok híján nehéz erről nyilatkozni. Ha nekem azt mondanád, hogy nem szeretlek már (mert csak), azon nem nekem kéne melózni. A kiváltó okot mond, ha van, mert erre normálisan nem lehet válaszolni.

30/f

2017. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha a feleségem ezzel állna elő hogy már nem szeret és arra kérne hogy költözzünk külön egy időre, valószinűleg nekem sem az lenne az első reakcióm hogy elkezdjek kaparni érte.

Egyébként igen, ha az alapoktól kezdve, mindketten aktívan tennétek érte, akkor persze nem lenne esélytelen a dolog.

2017. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kidobott idő lesz. Nem véletlenül jutottatok idáig. Az emberek lassan, de biztosan változnak. Nyilván nálatok ez nem egymás mellé sikerült. Ideig óráig húzható lehet az elkerülhetetlen, de túl sok meghasonulással járna.
2017. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó férj és apa volt. Nem is kívánhattam volna jobbat. 3 éve 180fokot vett és folyamatosan megalázott. Mindent velem intéztetett,leszabályozott,dirigált és még sorolhatnám. Ez az időszak nagyon mély nyomot hagyott bennem és minden alkalommal letört egy darabot a szívemből. Elég kemény időszak volt. Utána kezdett megint helyrerázódni. Csak már nekem addigra késő volt. Mióta elköltözött,azóta úgy érzem,hogy sikerülhetne,ha minden teljes mértékben újrajezdeném,de nem tudom,hogy lenne e értelme.
2017. márc. 6. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes amit írsz! velem is ugyanez van, én is 7 éve vagyok együtt a párommal. Az a nagyon hasonló, ahogyan bánt veled a férjed...nekem ugyanez az érzetem: titkárnőnek használ, dirigál, kifejezetten bunkó esténként, csak mert fáradt...én is fáradt vagyok, dolgozom, de olyan örömmel várom minden nap haza. És szinte mindig oda lyukadunk ki, hogy megbánt valamivel. Most nem magamról szeretnék beszélni, mert ez a Te kérdésed. én nagyon meg tudlak érteni, hogy külön költöztél, tegnap én is ott voltam, hogy elegem van. És amikor közeledne hozzám, már úgy érzem, hogy nem tudom úgy fogadni a közeledését mint régen, pont az ilyen viselkedések miatt. Hiába bocsájtom meg az agyammal, a szívemben , a lelkemben nem tudok őszintén megbocsájtani, pedig szeretnék. Szeretném ha jó lenne a kapcsolatunk, és vele szeretnék lenni, de el tudom képzelni, hogy eza dolog időközben meghalt közöttünk. és őszintén szólva: ő nem figyelt oda, hogy visszafogja magát, vagy időben észlelje, hogy bunkó. Egyébként szóltam neki 1000x hogy : drágám. most bunkó vagy, ugye tudsz róla? Nehéz helyzet, az biztos. Privátban is szívesen beszélgetek, persze csak ha van kedved, meg úgy érzed van értelme. Én úgy érzem, van értelme erről beszélni, mert már az is dicséretes hogy kiírtad a kérdést, az az foglalkozol a témával, javítani szeretnél, csak nem tudod, hogyan. Én sem egyelőre.
2017. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban, hogy ilyen kapcsolat megjavulhat.
2017. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem, hogy összetörtél, de ha rendbe akarjátok tenni a házasságot, akkor vagy együtt kellene élnetek vagy újra kellene kezdeni szinte a randizás, figyelek rád alaptól. Ráadásul mindkettőtöknek akarnia kell a változást és a házasság rekonstrukcióját. Én szakemberhez fordulnék. Hidd el segít.
2017. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Két embernek(pl:férfi&nő) addig van köze egymáshoz,amíg tudnak egymás által fejlődni.

El kell gondolkozni azon,ha együtt maradnátok,vajon tudnátok-e egymás által fejlődni életetek útján.

A szerelmet meg 10-12féle hormon fokozott működése váltja ki határozott időtartamra,szóval nem végtelen ideig.

Talán el kellene gondolkozniuk az orvos-kutatóknak azon,hogy egy ilyen szerelmet beindító hormon koktél kezelést kifejlesszenek,és a gyógyszeripar árulhatná jó sok pénzért.

Hatalmas buisiness lenne.

2017. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ha leírod, nem szereted és a férjed ezek alapján válni akar, akkor nekem nem áll össze, hogy te mégis a kapcsolat megmentésén dolgozol... Ha én már kiábrándultam valakiből, nincs bennem már semmi szeretet, akkor azt úgy gondolom, nem lehet visszacsinálni.
2017. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha így érzel maradjon így! Hasonló sorsom van, én már 19 éve vagyok vele, de nálunk testi bántalmazás is volt a lelkin kívül. Itt vagyok a gyerekek miatt, de nem tudok rá férfiként tekinteni, rosszul vagyok ha hozzám ér. szenvedek..Ne erőltesd. Én örülnék ha az én férjemnek ezt el tudnám mondani, de vele beszélgetni sem lehet.
2017. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!