Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az, aki már nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki már nem szereti a házastársát, és mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 18:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát úgy minden ezen kívül jól működik e. Jó anya, szexuálisás stb
2017. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ja az anyasagra nem gondoltam de termeszetesen nagyon jo anya.
2017. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az asszony viszont gyári hibás és már nem is lehet garanciális. 😁
2017. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ha tényleg mindig megsértődik akar hányszor kommunikálni akarod a problémát akkor fogalmam sincs hogyan valtoztathatna ezen a viselkedésen.

Azért remelem meg oldódnak a gondok.

Esetleg el mennétek kettesbe valami jó kis helyére és nyugodt hangnemben tudtára adnád ezeket. Talán megértené mi a problémád.

Őszinteség a legfontosabb.

2017. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
*helyre
2017. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Volt idő, a 30 éves házasságunk alatt,amikor úgy éreztem már nem szeretem.

Hogy mi volt az ok?Minden fontosabb volt neki nálam, nálunk.Kevés közös program, inkább horgászni,és inni járt a haverjaival.Igaz mi korán házasodtunk, nem élte ki magát...


Kevés intimitás, szex,figyelmesség...De főleg az italozása,ami miatt eltávolodtam tőle.

2017. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én már úgy érzem nem szeretem..:-( és jobb lenne külön..szerintem ő is...

18 éve vagyunk együtt, és van egy 7 éves kislányunk, így ez nem olyan egyszerű...


Okok:

-a sok ígéret ellenére, semmilyen családi segítségünk sincs, és nem anyagira gondolok..

-nem vagyunk milliomosok, sőt amolyan alsó középosztály, és nagyon nehéz hogy mindketten dolgozzunk, gyerekért rohanni, hitel, bevásárlás, bedöglik ami bedögölhet, és persze mindig akkor, amikor rohadtul nincs rá pénz...

-mióta a gyerek megvan nulla kontakt, iszonyatosan leszívnak a mindennapok, nincs a férjemre semmi energiám, így a sex is egy rakás...

-neki sincs rám...

vhogy eltávolodtunk, nincs közös cél, nincs közös semmi...és már nem is érzem, hogy akarnám, hogy jobb legyen, mert annyira szeretnék magamra időt, hogy azt elmondani se tudom...:-( illetve annyira szeretnék nyugalmat, de egy házasság fenntartása melós, és már nincs hozzá erőm...lesz ami lesz alapon élem a napokat...


40 éves vagyok

2017. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!