Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az, aki már nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki már nem szereti a házastársát, és mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 18:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Régen nem volt ilyen, illetve.. igen, de nem ilyen brutálisan.

Itt a kis problémákkal van gond.. Hogy mondjam mindenkinek vannak hülyeségei. ezeket a másik viseli.. azt.. egyszer sok lesz, ha sok felesleges dologról van szó..

Sok mindenhez lehet alkalmazkodni nekem nem sikerült, ő tartotta az előadást nekem hogy még plusz tanulni akar, nyelveket, jogi diploma (mostmár tudom hogy "bruhahahaaaa" ) mert ő szeretné ezt a jövőben.


Jelenleg nem dolgozik, mostmár kicsivel több mint 2 éve, mert amikor terhes lett rá pár nappal hogy megtudta felmondott (na ennek se örültem) aztán ugye megszületett a kislányunk, na ilyenkor fokozódott a dolog.

Unatkozik nagyon, ez biztos, mert neki kell hogy valaki feladatokat osztogasson, én igyekszem, de sajnos nehéz kitalálni dolgokat főleg hogy kicsivel van itthon.

2017. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de szerintem garantált a válás.

Teherbeesés után felmond? Jó dolgában...

2017. jan. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

a felmondás csak annyiban zavart hogy bár jó szakmája van, de nem tudott rendesen elhelyezkedni gyakorlatilag a munkahelye arra volt hogy lefoglalja.

azt én szereztem neki melot, fel se vették volna mert nemvtudása nem volt és bár itthon, de brit cégnél brit fizetéssel!! felvették ami ugye 6x annyi volt mint a régi fizuja. A közvetlen főnöke jóbarátom fordított hogy a munkáját végezni tudja..

Fura egy hely, mesélte hogy a nagyfőnök felszolitotta a csapatot néha hogy menjenek már haza mert sokat dolgoznak, meg étteremből (nem kifőzde) heti 3 alkalommal rendelt kaját, olyan dőzsi volt hogy én néztem. Rugalmas munkaidő, ha 9re ment be se történt semmi, ha korábban elment akkor se, a lényeg hogy a feladatok el legyenek végezve azt kész.


Egy kritérium volt, ha sok a meló mert project van, ne mondjon fel, mert akkor vissza nem veszik, nos, akkor estek neki egy 5 hónapos projectnek, első hónapban sziasztok, és lelépett.


De ezzel nem foglalkoztam, zavart persze, mert olyan munkahelyet dobott el magától ami a szakmájába vág, jó a társaság, nem furkálják egymást, csak fura volt..

Ez is olyan volt, hogy nem bántam, csak rosszul esett, mert a szavamra valaki felelősséget vállalt érte, azt nem volt értelme.

Ez is rontott a "megbecsülésén" de számomra ez nem lett volna kizáró ok, csak ugye volt/van sok más is..

2017. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha nekem szerzel ilyen melot esku nem mondok fel. A gepemtol vinnenek a szuloszobara is 😜 es angolul is tudok bar nem felso fokon. Leeeegyszziiiii
2017. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Próbáltad már vele megbeszélni ezeket a dolgokat?

21/L

2017. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

persze, de megsértődik. Hogy mondjam..

Ha barátokkal vagyok és elmondunk egy kritikát akkor a barátok is megsértődnek, majd 2 hét múlva belátják és barátok maradnak. Nekem huszonéves barátságaim vannak, problémamentesen, mert megbeszéljük, belátjuk, közös nevezőre jutunk. Van sértődés de rövid ideig..


A párkapcsolatban nekem ez nem ment, megbeszéljük, úgy tűnik hogy minden ok, majd sértődés lesz, és nem változik semmi.

2017. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Hat ez sajnálatos.

Ezen kívül minden működik ?

21/L

2017. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
persze, meg tudok javítani tévét, számítógépet, mosógépet, mobiltelefont, gázkazánt, vizvezetéket is szerelek, kerti öntözőrendszert is megcsinálom, ha kell bútort is összerakok akár lapokból nem csak ikeásat, az autót meg szervízbe hordom ha baja van de tudok választani így soha semmi, a motorom se hibásodik meg :)
2017. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ez jó :D

Kapcsolatra értettem 😁

21/L

2017. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A kapcsolatot leirtam, ha a szexre gondolsz akkor az igen, mert ez is valasztasi szempont volt legalabb az mukodjon. De azert csokken erosen az emlitett problemak miatt.
2017. jan. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!